Teenistused

 

Administratiivne tugiteenistus

   
Kalle Müts haldusjuht 620 7422 kalle.muts[A]itk.ee
       
Kantselei      
Varje Pohlasalu juhataja 620 7007 varje.pohlasalu[A]itk.ee
Helen Kapten sekretär 620 7959 helen.kapten[A]itk.ee
Ere-Piret Põllusmaa juhatuse assistent 620 7000 ere-pire.pollusmaa[A]itk.ee
Ilona Trummal sekretär (Magdaleena üksus)  606 7880 ilona.trummal[A]itk.ee
Toomas Mägi arhiivi juhataja 606 7774 toomas.magi[A]itk.ee
Reet Pärn sekretär 620 7959 reet.parn[A]itk.ee
Personaliosakond    
Arne Liim osakonna juhataja 606 7764 arne.liim[A]itk.ee
Sirje Org vanemspetsialist 606 7620 sirje.org[A]itk.ee
       
Töökeskkonna osakond     
Sally Maripuu osakonna juhataja 606 7536 sally.maripuu[A]itk.ee
       
Meditsiinitehnika osakond    
Marko Parve osakonna juhataja 620 7260 marko.parve[A]itk.ee
       
Jurist      
Marika Žmenja jurist 620 7012 marika.zmenja[A]itk.ee
       
Turundusosakond    
Inge Suder osakonna juhataja 620 7415 inge.suder[A]itk.ee
Marthi Lepik kommunikatsioonispetsialist 606 7694, 56662944 marthi.lepik[A]itk.ee
Jaanika Liinar turundusspetsialist 606 7707 jaanika.liinar[A]itk.ee
Kerlin Remmel suurkliendihaldur 620 7987 kerlin.remmel[A]itk.ee
Kristina Goronovskaja kliendihaldur 620 7255 kristina.goronovskaja[A]itk.ee
Vilve Ainson kliendihaldur 606 7555, 54005849 vilve.ainson[A]itk.ee
       
Klienditeeninduse osakond    
Lea Karik klienditeenindusjuht 620 7980 lea.karik[A]itk.ee
Karin Lemming klienditeenindustöö koordineerija (Ravi tn üksus) 620 7195 karin.lemming[A]itk.ee

Arendusteenistus

   
Koolitusosakond    
Anne Sirge osakonna juhataja 606 7806 anne.sirge[A]itk.ee
Birgit Mühlbach assistent 606 7733 birgit.muhlbach[A]itk.ee
       
Teadusosakond    
Birgit Veermäe teadusosakonna sekretär 606 7602 birgit.veermae[A]itk.ee
       

Kvaliteediteenistus

     
Kvaliteediosakond    
Kelli Podošvilev kvaliteedijuht 606 7819 kelli.podoshvilev[A]itk.ee
Ilona Trummal sekretär 606 7835 ilona.trummal[A]itk.ee
       
IT osakond    
Raul Veeber osakonna juhataja 620 7407 raul.veeber[A]itk.ee
       
Teenuste arendusosakond    
Pille Kink osakonna juhataja 5556 1858 pille.kink[A]itk.ee
       
Ravianalüüsi osakond      
Ene Halling osakonna juhataja 620  7051 ene.halling[A]itk.ee
       

Haldusteenistus

     
Majandusosakond      
Signe Roos osakonna juhataja 620 7059 signe.roos[A]itk.ee
Valdur Tamela majandusjuhataja (Ravi tn üksus) 620 7021 valdur.tamela[A]itk.ee
Eve Soots majandusjuhataja (Magdaleena üksus) 677 1881 eve.soots[A]itk.ee
       
Tehniline osakond      
Enno Oinak osakonna juhataja 620 7011 enno.oinak[A]itk.ee
Valvo Vooremaa projektijuht 620 7046 valvo.vooremaa@itk.ee
       
Logistikaosakond      
Maarika Kattel dispetšer-grupijuht 620 7015 maarika.kattel[A]itk.ee
       
Toitlustusosakond      
Jaanus Meier toitlustusjuht 620 7295 jaanus.meier[A]itk.ee
       

Meditsiiniline tugiteenistus

   
Apteek      
Ülle Helena Meren juhataja 620 7229 ulle.meren[A]itk.ee
Eve Elken juhataja asetäitja            620 7229 eve.elken[A]itk.ee
       
Infektsioonikontrolli osakond    
Aino Rõõm osakonna juhataja 620 7418 aino.room[A]itk.ee
       

Finantsteenistus

   
     
       
       
Hankeosakond      
Katriin Alasoo osakonna juhataja 518 5522 katriin.alasoo[A]itk.ee  
Kristiina Kivirand riigihangete projektijuht 5303 2443 kristiina.kivirand[A]itk.ee  
Ulvi Malmet hangete spetsialist 620 7432 ulvi.malmet[A]itk.ee  
Eda Peterson kesklao juhataja 620 7449 eda.peterson[A]itk.ee  
Liis Rohlin meditsiinitarvikute hankija 620 7950 liis.rohlin[A]itk.ee  
Irene Kurtna meditsiinitarvikute hankija 620 7454 irene.kurtna[A]itk.ee  
Keskladu Ravi tn kaupade vastuvõtt Ravi tn 620 7028
Keskladu Pärnu mnt kaupade vastuvõtt Magdaleenas 56353354
       
Raamatupidamise osakond    
Inge Laats pearaamatupidaja 620 7440 inge.laats[A]itk.ee
       

Siseaudiitor

   
Reet Kontkar siseaudiitor 606 7761 reet.kontkar[A]itk.ee