Terviseaudit

Terviseaudit on kompaktne terviseanalüüs, mille käigus saab esmase ülevaate oma tervislikust seisundist. Terviseaudit keskendub eelkõige hingamisteede ja südame-veresoonkonna haigustele. Uuringute ja protseduuride järel toimub kogenud arsti konsultatsioon, mille käigus saad hinnangu auditil tehtud uuringutele. Lisauuringute vajadusel suuname Sind vastavatele uuringutele. Teenus on tasuline.

Programmi aluseks on lihtsus ja mugavus – Sa ei pea hankima saatekirju erinevatele arstidele, Sinu tervise seisundit hinnatakse ühes kohas, ühe korraga ning just Sulle sobival ajal.

Terviseaudit sobib tegusatele inimestele. Ühepäevane terviseaudit võtab aega 4 tundi. Südamehaigust põdenud inimesele soovitame kardioloogilist paketti.

Pakume 3 terviseauditi paketti:

  1. Ühepäevane ehk ambulatoorne terviseaudit (4 tundi)
  2. Ühepäevane kardioloogiline terviseaudit (4 tundi)
  3. Kardioloogiline terviseaudit (kestvus 32 tundi, koos ööbimisega haiglas)

Lisainformatsioon

  • Saatja – mugavamaks liikumiseks meie majas saadab Sind terviseauditi ajal klienditeenindaja uuringutele ja arsti vastuvõttudele.
  • Parkimine – terviseauditi soetanud klientidele on parkimine kõikides Ida-Tallinna Keskhaigla üksustes tasuta. Parkimiseks tuleb aga varuda aega, sest vaba parkimiskoha leidmine võib võtta aega.
  • Majutus - kardioloogilise tervisauditi ajal on Sinu kasutuses üksikpalat. Palatis on televiisor, internetiühendus ja eraldi dušširuum koos tualetiga.
  • Toitlustamine - tervislik erimenüü sisaldab 5 söögikorda. Erimenüü kirjeldus saadetakse Sulle eelnevalt teenuse broneerimisel e-posti vahendusel. 3 tervislikku toidukorda esimesel ja 2 tervislikku toidukorda teisel päeval. Toitlustamine on ainult 32h kahepäevase kardioloogilise terviseauditi paketis.
  • Palun võta kaasa vabaaja riietus ja vahetusjalatsid, soovi korral ka spordijalatsid koormustesti läbimiseks.
  • Terviseauditi kinkekaart - hea kingitus sõbrale ja lähedasele.

Kõikides terviseauditiga seonduvates küsimustes – paketi valik, broneerimine ja arveldamine – aitab Sind meie kliendihaldur: e-post terviseaudit[A]itk.ee; telefon 620 7987.

Kõnedele vastatakse E–R kell 8.00–16.30. Hiljem helistanutele helistatakse tagasi järgmise tööpäeva hommikul.

Ettevõtetel palume samuti pöörduda kliendihalduri poole. Kliendihaldur täpsustab Sinu vajadused ja koostab Sinu ettevõttele personaalse pakkumise.