Terviseaudit

Terviseaudit on kompaktne terviseanalüüs, mille käigus saab esmase ülevaate oma tervislikust seisundist. Terviseaudit keskendub eelkõige hingamisteede ja südame-veresoonkonna haigustele. Uuringute ja protseduuride järel toimub kogenud arsti konsultatsioon, mille käigus saate hinnangu auditil tehtud uuringutele. Lisauuringute vajadusel suuname Teid vastavatele uuringutele. Teenus on tasuline.

Programmi aluseks on lihtsus ja mugavus – sa ei pea hankima saatekirju erinevatele arstidele, sinu tervise seisundit hinnatakse ühes kohas, ühe korraga ning just sulle sobival ajal (loe ka aprilli Directoris ilmunud artiklit terviseauditi kasulikkusest).

Terviseaudit sobib tegusatele inimestele. Ühepäevane terviseaudit võtab aega 4 tundi. Südamehaigust põdenud inimesele soovitame kardioloogilist paketti.

Pakume 2 terviseauditi paketti:

  1. Ühepäevane ehk ambulatoorne terviseaudit (kestvus: 4 tundi)
  2. Kardioloogiline terviseaudit (kestvus 32 tundi, koos ööbimisega haiglas)

Lisainformatsioon

  • Saatja – mugavamaks liikumiseks meie majas on sind terviseauditi ajal saatmas klienditeenindaja, kes saadab sind uuringutele ja arsti vastuvõttudele
  • Parkimine – terviseauditi soetanud klientidele on parkimine kõikides Ida-Tallinna Keskhaigla üksustes tasuta
  • Majutus - viibides kardioloogilisel tervisauditil on sinu kasutuses üksikpalat. Palatis on televiisor, internetiühendus ja eraldi dušširuum koos tualetiga.
  • Toitlustamine - tervislik erimenüü sisaldab 5 söögikorda. Erimenüü kirjeldus saadetakse sulle eelnevalt teenuse broneerimisel e-posti vahendusel. 3 tervislikku toidukorda esimesel ja 2 tervislikku toidukorda teisel päeval. Toitlustamine sisaldub ainult kahepäevase ja kardioloogilise terviseauditi pakettides.
  • Palun võta kaasa vabaajariietus ja vahetusjalatsid, soovi korral ka spordijalatsid koormustesti läbimiseks.
  • Eraldi teenusena on võimalik tellida terviseauditi kirjalik kokkuvõte vene, soome või inglise keeles.
  • Terviseauditi kinkekaart - hea kingitus sõbrale ja lähedasele.

Kõikides terviseauditiga seonduvates küsimustes – paketivalik, broneerimine ja arveldamine – aitab sind meie kliendihaldur: e-post terviseaudit[A]itk.ee; telefon 620 7987.

Teie kõnedele vastatakse E–R kell 8.00–16.30. Hiljem helistanutele helistatakse tagasi järgmise tööpäeva hommikul.

Ettevõtetel palume samuti pöörduda kliendihalduri poole. Kliendihaldur täpsustab teie vajadused ja koostab teie ettevõttele personaalse pakkumise.