Tasulised laboripaketid ja -uuringud

Osa tervisehäireid kulgeb varjatult. Kas ka Sina tunned muret oma tervise pärast? Muutused laborianalüüside tulemustes on neil juhtudel esimeseks märgiks häire olemasolust.

Ida-Tallinna Keskhaigla kesklaboris on Sul võimalus tellida tasulisi laboripaketti või üksikuuringuid arsti saatekirjata. Nii ei pea Sa ootama arsti vastuvõtu järjekorras saatekirja saamiseks ja võidad aega, kui terviserike nõuab kiiret pöördumist arsti poole.

Oleme laboripakettideks kokku liitnud mitmed  laborianalüüsid, et Sul oleks lihtne ja mugav saada hinnang oma tervise kohta peamiste näitajate osas.

Paketis olevad analüüsid (hemogramm,veresuhkur, kreatiniin, C-reaktiivne valk, GGT, ALAT, kolesterool, TSH, uriinianalüüs) annavad esmase hinnangu ainevahetuse, vereloome, maksa, neerude ja kuseteede seisundi ning põletiku olemasolu kohta. Vastuses kajastub laboriarsti kirjalik kommentaar.

Laborianalüüside pakett koos laboriarsti konsultatsiooniga aitab avastada varjatud tervisehäireid ning tulemusi kommenteerib laboriarst.

Paketis sisalduvad järgmised analüüsid: hemogramm, veresuhkur, kreatiniin, CRP, GGT, ALAT, kolesterool, HDL, LDL, triglütseriidid, TSH, uriinianalüüs, peitveri väljaheites, allergia, D-vitamiin. Laboriarst selgitab analüüside tulemusi, häire olemust ja annab soovitusi edasiseks tegevuseks.

Laboripakettide tellimine ja lisainfo

Kliendihaldur Vilve Ainson


 

Tasulised üksikuuringud

Sul võimalus tellida tasulisi üksikuuringuid ja komplekteeritud diagnostilisi laboriuuringuid arsti saatekirjata.

Uuringuid saad tellida ja proove saad anda nii Ravi tn, Magdaleena või Tõnismäe proovivõtu kabinettides, eelnevalt aega broneerimata.

Proovivõtu asukohad

Proove saad anda nii Ravi tn, Magdaleena kui Tõnismäe proovivõtu kabinettides, eelnevalt aega broneerimata.

Üksikuuringute eest tasumine

Tellitud üksikuuringute eest saad tasuda nii sularahas kui pangakaardiga.

  • Keskhaigla polikliiniku registratuuris, Ravi 18 (Silmakliinik, C korpus, O korrus). Laupäeval EMO registratuuris
  • Magdaleena polikliiniku registratuuris, Pärnu mnt 104 (D korpus, O korrus)
  • Tõnismäe polikliiniku registratuuris, Hariduse 6

Võimalus on tasuda ka iPatsiendiportaalis või arve alusel, mille saadame e-postiga.

Tulemused

  • Saada soov klienditugi[A]itk.ee  ja tulemused saad krüpteeritud dokumendina e-postile (avatav ID kaardi ja PIN1-ga). NB! Mobiil-ID ei ole võimalik kasutada dekrüpteerimiseks (avamiseks).

  • Paberkandjal vastuse kättesaamiseks pöördu Sinule sobivaimasse – Ravi tn, Magdaleena või Tõnismäe üksuse proovivõtukabineti registreerimislauda. 
  • Tähitud kirjaga. Saada soov klienditugi[A]itk.ee.