Konverentsid ja koolitused

Konverentsid

2002.a sügisel alguse saanud konverentside traditsioon on edukalt jätkunud. Meie haigla konverentsid on arstide ja perearstide seas populaarsed ning pälvinud osalejate hea tagasiside.

Ida-Tallinna Keskhaigla kliinikute konverentsid on aasta tähtsamateks  sündmusteks nii haigla kui meie heade partnerite jaoks.Kliinikute konverentsid on meie nägemuses sündmused, millest võidavad kõik osalejad. Teemade ja loengute valik on lähtunud perearstide huvist, nende praktikas esile kerkivatest probleemidest. Sündmuse toimumise osas kaasa aitavatele ravifirmadele oleme sihtgrupi üheks päevaks suurearvulisena kokku kogunud, nii võidavad nemadki. Kliinikute jaoks on konverentsid võimaluseks rääkida kõigest uuest ja heast, mis kliinikus ja haiglas toimub. Ettekandjate jaoks on see koht uute teadmiste jagamiseks, panustades seeläbi ka oma erialade arengusse.

Osalemiseks palume registreeruda meie kodulehel või e-posti aadressil konverents[at]itk.ee

Koolitused

Ida-Tallinna Keskhaigla koolitusosakond pakub mitmeid täienduskursusi, mis toetavad Teie kutsealast ja isiklikku arengut. Kursuste programmide koostamisel oleme lähtunud kaasaegse tervishoiu praktilistest vajadustest, teemade aktuaalsusest ning loodame, et need vastavad Teie koolitusvajadustele. Koolitusel osalenutele väljastame täienduskoolituse tunnistuse.

Koolitusosakonna koolitusruumid paiknevad Magdaleena üksuses, 1. korrusel, ruum 155 ja 154 ning Magdaleena polikliiniku II korrusel. ja Ravi tn 18 konverentsisaalis.

Osalemiseks palume registreeruda vastava koolituse juures meie kodulehel .