Tere tulemast praktikale Ida-Tallinna Keskhaiglasse


Meie haigla soovib anda oma panuse tulevaste kolleegide: arst-residentide, õdede, ämmaemandate ning teiste tervishoiutöötajate koolitamisele, olles õppe ja praktikabaasiks.

Meie haiglas on olemas kõik tingimused õppe- ja teadustöö arenguks nendel erialadel, mis on vajalikud arstiõppe praktika läbiviimisel ning tervishoiukõrgkooli lõpetamiseks.
Omalt poolt loodame, et teil kõigil tekib praktika käigus parem ettekujutus tervishoiu arenguvõimalustest ja töökohtadest, kus on võimalus edaspidi isiklik panus anda.

Läbi aastakümnete on meie haiglas oma praktika sooritanud väga paljude erinevate kutse- ja erialade tulevased esindajad: arstid, õed, ämmaemandad, füsioterapeudid, proviisorid, farmatseudid, tegevusterapeudid, optometristid, bioanalüütikud, radioloogiatehnikud, massöörid, logopeedid, sotsiaaltöötajad, hooldustöötajad ja veel mitmed teised.

Õppeasutuse ja praktikakoha taotleja kontaktisikuks meie haiglas on praktika koordinator:

Arstiõppe praktika ja residentuur koordinaator sisekliinikus:

Maria Üprus, reumatoloog
maria.uprus[A]itk.ee
telefon: 6067779

Praktikakorraldus ja praktikakohad: reumatoloogiakeskuses, sisehiguste keskuses, südamekeskuses, gastroenteroloogia keskuses, endokrinoloogiakeskuses, neuroloogiakeskuses, onkoloogisakeskuses.

Arstiõppe praktika ja residentuur koordinaator kirurgiakliinikus:

Airi Oeselg, üldkirurg
airi.oeselg@itk.ee
telefon: 6207102

Praktikakorraldus ja praktikakohad: üld- ja onkoloogilise kirurgia keskuses, ortopeediakeskuses, uroloogia osakonnas, kõrva-nina-kurguhaiguste keskuses, erakorralise meditsiini osakonnas, anesteesia- ja intensiivraviosakonnas.

Arstiõppe praktika ja residentuur koordinaator naistekliinikus:

Gabor Szirko, naistearst
gabor.szirko@itk.ee
telefon: 5541244
 

Arstiõppe praktika ja residentuur üldkoordinaator

Anne Sirge
Koolitusosakonna juhataja
e-post: anne.sirge[A]itk.ee
telefon: 6067806


Õendus- ja ämmaemandusabi praktika koordinaatorid:

Elisabeth Nahk
e-post: elisabeth.nahk[A]itk.ee
telefon: 58551694


Praktikakoha taotlemine

Kui Sa oled Tartu Ülikooli arstiteaduskonna arst-resident, 6.kursuse üliõpilane või 4.kursuse üliõpilane, siis tuleb eelkõige järgida ülikoolis kehtestatud praktikale registreerumise korda.

Kui soovid oma praktika sooritada meie haiglas ning oled selleks ülikoolilt kinnituse saanud, siis palun registreeri oma praktikasoov läbi elektroonilise broneerimiskeskkonna „Broneeri praktika tsükkel“.

Broneerimist alustades valge kõigepealt roll ehk praktikatase, kas arst-resident, 6.kursuse üliõpilane või 4.kursuse üliõpilane ning seejärel vastavalt tasemele, kas põhieriala või juba praktikatsükkel.

Kui Sa ei leia endale vajalikku praktikakohta või näitab programm, et kõik kohad on broneeritud, siis võta kindlasti ühendust praktika koordinaatoriga.

Kui Sa ei ole Tartu Ülikooli arstiteaduskonna arst-resident, 6.kursuse üliõpilane või 4.kursuse üliõpilane, siis hetkel toimub praktikale registreerumine läbi õppeasutuse ja meie haigla praktikakoordinaatorite, nagu te harjunud olete.

Kui sa ei leidnud loetelust oma eriala aga sooviksid teha oma praktikat Ida-Tallinna Keskhaiglas või kui soovid tulla meile töövarjupäevale, siis võta meiega ühendust
koolituskeskus@itk.ee või
helista 6067733.
 

Kohtumiseni Sinu esimesel praktikapäeval!