Teenused ja erialad

 1. L

  • Larüngoloogi vastuvõtt

   Larüngoloog on kõrva-nina-kurguhaiguste arst, kes tegeleb kitsamalt kõripiirkonna haiguste diagnostika ja raviga. Larüngoloogi vastuvõtuks vajad perearsti või eriarsti saatekirja.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kõriturse, larüngiit, kõrivähk

  • Laserravi

   Laserravi tulemusena paraneb verevarustus ja kudede ainevahetus. Intensiivistuvad immunoloogilised protsessid. Häid tulemusi annab laserravi veel liigese-, lihas- ja kõõluste põletiku korral ning traumajärgse seisundi ravis, samuti troofiliste haavandite ja veenipõletike ravis. Protseduuriks vajad arsti saatekirja. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Lastegünekoloogi vastuvõtt

  • Logopeedi vastuvõtt

   Logopeedi nõustamine taastusravikliinikus. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kõnehäired, kõneravi, lugemisraskused, kõnepuue

  • Logopeedi vastuvõtt

   Logopeed on spetsiaalse väljaõppega spetsialist, kes ravib häälehäireid. Logopeedi vastuvõtuks vajad perearsti või eriarsti saatekirja.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kõnepuue, keelepuue, lugemisraskused, afaasia, hääleprobleemid, kõneravi

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Lokaalne külmaravi

   Külmaravi (krüoteraapia) leiab rakendust erinevatel meditsiini erialadel: reumatoloogia, ortopeedia, kirurgia, spordimeditsiin, neuroloogia, taastusravi- nt. hea efekt koos massaaži ja ravivõimlemisega. Lokaalne külmravi on eelkõige mõeldud ägedate põletike ning tugeva valu leevendamiseks. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Lokaalne mudaravi

   Ravimuda on hea reumaatiliste liigese-perifeerse närvisüsteemi, lihashaiguste, günekoloogiliste- ja sisehaiguste raviks. Ravikuur koosneb 12–16 korrast. Protseduuriks vajad arsti saatekirja.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: mudaravi

  • Loomulik sünnitus

   Kui rasedus on kulgenud probleemideta ja oled ennast sünnituseks ette valmistanud, on sul võimalus sünnitada meie loomuliku sünnituse tubades. Loomuliku sünnituse kulgu ei sekkuta, aga kui peaks abi vaja minema, on sünnitusabi arst ja lastearst alati olemas.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: sünnitus