Teenused ja erialad

 1. N

  • Naha valgusravi

   Valgusravi mõjub positiivselt paljude nahaprobleemide, näiteks allergiliste ja bakteriaalsete nahapõletike korral. Peamine, kuid mitte ainus, naha valgusravi näidustus on psoriaas. Veel soodustab valgusravi haavade ja haavandite kiiremat paranemist.  Protseduur eeldab arsti saatekirja. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Naiste uriinipidamatuse vastuvõtt

   Ootame sind vastuvõtule kui sind vaevab tahtele allumatu iseeneslik uriini eritumine suuremal või väiksemal määral. Arst selgitab uriini pidamatuse põhjuse ning koostab sulle raviplaani.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: inkontinents

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Naistearsti vastuvõtt

   Esimest korda peaksid naistearsti juurde pöörduma kindlasti enne suguelu alustamist. Kui oled juba aktiivset suguelu alustanud, tuleb naistearsti vastuvõtul käia vähemalt kord aastas, vajadusel sagedamini. Naistearsti vastuvõtuks sa saatekirja ei vaja. Tasulisele vastuvõtule pääsed lühema ooteajaga. 

   Loe edasi

    

   Märksõnad: naistearst, günekoloog, naistenõuandla

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Naistekliiniku erakorraline vastuvõtt

   Rasedusaegse erakorralise probleemiga võid pöörduda naistekliiniku valvetuppa (sünnitajate vastuvõtt), kus sind aitavad valveämmaemand ja -arst. Naistekliiniku erakorraline vastuvõtt on avatud ööpäevaringselt.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: veritsus, raseduse katkemine, verejooks tupest, enneaegne sünnitus, preeklampsia, rasedustoksikoos, rasedate erakorraline vastuvõtt

  • Neeruhaiguste diagnostika

   Kas sinul on esinenud neeruhaigusi või kahtlustad nende olemasolu? Telli kesklaborilt uuringud – saad oma küsimustele vastuse. Uuringuteks saatekirja vaja ei ole. Teenus on tasuline.

   Neeru- ja kuseteede haigusele võivad viidata sage ja valulik urineerimine ning silmaümbruse tursed. Samuti peaksid perioodiliselt kontrollima oma neerude seisundit kui põed diabeeti või hüpertooniatõbe.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: neeruhaigus, diabeet, hüpertooniatõbi, silmaümbruse tursed, valulik urineerimine

  • Neuroloogi vastuvõtt

   Neuroloogi vastuvõtul tegeleme kõigi neuroloogiliste probleemidega alates seljavalust kuni pearingluseni. Vastuvõtuks on vajalik perearsti saatekiri. Tasulisele neuroloogi vastuvõtule saad tulla saatekirjata ning lühema ooteajaga.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: närviarst

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Neuropsühholoogi vastuvõtt

   Neuropsühholoog viib läbi uuringuid neurodegeneratiivsete haiguste diagnoosimiseks ning nõustab meeleoluhäiretega patsiente  erinevate neuroloogiliste haiguste korral. Vastuvõtuks vajad neuroloogi saatekirja.

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Noorsportlase terviseuuring

   Noorsportlaste terviseuuring annab ülevaate noorsportlaste tervislikust seisundist ja kehalisest võimekusest.  NoorsportlastNoorNoorsportlaste terviseuuring annab ülevaate noorsportlaste tervislikust seisundist ja kehalisest võimekusest. 

   Loe edasi