Teenused ja erialad

 1. P

  • Põletiku diagnostika

   Kas soovid kindlaks teha põletiku olemasolu? Telli kesklaborilt uuringud – saad oma küsimusele vastuse. Uuringuteks saatekirja vaja ei ole. Teenus on tasuline.

   Põletikule võivad viidata palavik ja valu mingis kindlas piirkonnas, kuid kaebused võivad olla väga erinevad.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: põletik, diagnostika, uuring

 2. R

  • Radioisotoopuuringud

   Nukleaarmeditsiin aitab avastada inimorganismi ainevahetuslike häirete asukohta. Seetõttu võimaldavad isotoopuuringud mitmeid haigusseisundeid leida varem kui teised radioloogilised uurimismeetodid. Uuringuid teeme kasvaja, selle metastaasi või põletikukolde avastamiseks.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: vähk, kasvaja, nukleaarmeditsiini uuringud, nukleaarmeditsiin, vähiuuringud

  • Radiojoodravi

   Loe edasi

    

   Märksõnad: isotoopravi

  • Radioloogiliste uuringute nõuandeliin

   Radioloogiliste uuringute teostamine tekitab sageli mitmeid küsimusi. Nüüd on avatud patsientidele radioloogiliste uuringute nõuandeliin, kuhu helistades on võimalik saada infot uuringu eelselt selle kohta, mida vajalik uuring endast kujutab ja millised on uuringule tulemise eeldused.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: radioloogia, intravenoosne urograafia, isotoopuuring, kompuutertomograafiline uuring, magnetresonantstomograafiline uuring, mammograafia, PET-KT-uuring, röntgeniuuring, ultraheliuuring, magnetresonantstomograafia, ultraheli, kompuutertomograafia, angiograafia, röntgen, radioloogiline

  • Röntgen

   Röntgeniuuringu tulemuseks on digitaalne pilt, millelt arst saab vajaliku infot sinu edasiseks raviks. Röntgenile suunab sind sinu raviarst. Ravikindlustuse olemasolul on teenus tasuta. Röntgen on tasuline vaid ravikindlustuse puudumisel. Vajalik raviarsti saatekiri (ka tasulise teenuse korral).

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtuaegu
 3. S

  • Suhkruhaiguse diagnostika ja jälgimine

   Kas kahtlustad suhkruhaigust ehk diabeeti? Telli kesklaborilt uuringud – saad oma küsimusele vastuse. Uuringuteks saatekirja vaja ei ole. Teenus on tasuline.

   Suhkruhaigusele võivad viidata sellised haigustunnused nagu rohke joomine ja sage urineerimine. Riskifaktor on ka suhkruhaigete esinemine perekonnas.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: suhkruhaigus, diabeet, sage urineerimine, rohke joomine

  • Südame-veresoonkonna haiguste riski hindamine

   Kas tunned ennast tervena, kuid pole ammu huvi tundnud, et kõrge kolesteroolisisaldus või muud põhjused kahjustavad sinu veresooni? Telli kesklaborilt uuringud – saad oma küsimustele vastuse. Uuringuteks saatekirja vaja ei ole. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kolesterool, diabeet

 4. U

  • Ultraheli

   Ultraheliuuringul vaatleme, mõõdame ja hindame erinevate organite kuju, suurust, struktuuri ning verevoolu. Ultrahelile suunab sind sinu raviarst (saatekiri vajalik ka tasulise teenuse korral). Ravikindlustuse olemasolul on teenus tasuta. Ravikindlustuse puudumisel pakume tasulist ultraheli.

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtuaegu