Teenused ja erialad

 1. P

  • Psühholoogi vastuvõtt (onkoloogilistele haigetele)

   Sisehaiguste keskuses nõustab onkoloogilisi patsiente spetsiaalse väljaõppega psühholoog. Vastuvõtuks on vajalik pere- või eriarsti saatekiri.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: vähihaigete psühholoogiline nõustamine

  • Pulmonoloogi vastuvõtt

   Pulmonoloog on spetsialiseerunud kopsu- ja hingamisteede haiguste uurimisele, ravile ja ennetamisele. Vastuvõtule saad tulla pere-või eriarsti saatekirjaga.
    

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kopsuhaigused, bronhiit, krooniline obstruktiivne kopsuhaigus (KOK), pneumoonia, kopsupõletik, suitsetajate bronhiit, kopsuarst

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Pulmonoloogiaõe vastuvõtt

   Pulmonoloogia polikliinikus nõustavad õed kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse-, astma- ja allergiapatsiente. Vastuvõtuks on vajalik saatekiri. Ravikindlustuse või saatekirja puudumisel pakume tasulist vastuvõttu.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: KOK, krooniline obstruktiivne kopsuhaigus, astma, allergia, pulmonoloogiaõde

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Pulmonoloogilised uuringud

   Pulmonoloogia polikliinikus viime läbi pulmonoloogilisi funktsionaaldiagnostika uuringuid. Uuringutele suunab sind pulmonoloog.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: Bronhoskoopia, metakoliintest, spiroergomeetria, pletüsmograafia, allergiatestid, spirograafia

  • Punktmassaaž

   Punktmassaaž ehk jalatallamassaaž leevendab liigese- ja lülisambahaigusi, günekoloogilisi haigusi, närvivalusid, seedehäireid ja -haigusi, mao- ja sapipõie haigusi, südame- ja veresoonkonnahaigusi, hingamisteede haigusi, külmetust, peavalu, migreeni, unetust, väsimust, juuste väljalangemist, impotentsust. Punktmassaaž parandab organismi verevarustust ning kiirendab ainevahetust. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Puukborrelioosi diagnostika

   Kahtlustad puukborrelioosi? Puukborrelioosile võib viidata naha erüteem, palavik, peavalu, pearinglus, liigeste ja lihaste valud. Telli kesklaborilt uuringud ja saad oma küsimustele vastuse. Uuringuteks saatekirja vaja ei ole. Teenus on tasuline.

   Test põhineb antikehade määramisel ja seetõttu peaks puugi hammustusest olema möödas 4–6 nädalat.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: puuk, borrelioos, palavik, peavalu, pearinglus, erütreem, liigeste ja lihaste valu

  • Pärlivann

   Pärlivann mõjub lõdvestavalt kogu kehale. Soojad pärlivannid sobivad ülemäärase pinge ja stressi maandamiseks. Vesi lõõgastab lihaspingeid, vähendab valutunnet keha haigetes piirkondades, ergutab ainevahetust, parandab vere- ja lümfiringet ning aitab maandada stressi. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Põletiku diagnostika

   Kas soovid kindlaks teha põletiku olemasolu? Telli kesklaborilt uuringud – saad oma küsimusele vastuse. Uuringuteks saatekirja vaja ei ole. Teenus on tasuline.

   Põletikule võivad viidata palavik ja valu mingis kindlas piirkonnas, kuid kaebused võivad olla väga erinevad.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: põletik, diagnostika, uuring