Südamekeskus


Ida-Tallinna Keskhaigla südamekeskuses on kättesaadavad kõik kaasaegsed südamehaiguste ravi- ja diagnoosimise võimalused.

Sagedasemad südame-veresoonkonnahaigused, millega meile pöördutakse on:

  • kõrgenenud vererõhk e. hüpertensioon,
  • südame isheemiatõbi,
  • rütmihäired,
  • südamepuudulikkus.

Südamekeskuses on olemas kõik võimalused ägeda südamelihase infarkti raviks. Südamekeskuses saab diagnoosida haruldasemaid südamehaiguseid, nt. südamekasvajaid ja südame põletikulisi haiguseid.

Südamekeskuse kardioloogiaosakonnas asuvad statsionaarse haiglaravi voodid.

Südamekeskuse funktsionaaldiagnostika osakonnas ja diagnostikakliiniku radioloogiakeskuses toimuvad südame töö ja seisundi hindamiseks mitmesugused kaasaegsed uuringud.
 

Vastuvõtud

Südamekeskuse juurde kuuluvas kardioloogia polikliinikus saad pöörduda oma murede ja küsimustega meie kardioloogide vastuvõttudele. Siin asuvad ka esimesena Eestis loodud südamepuudulikkuse kabinet ning õe vastuvõtt kardioloogia erialal.

kardioloog

Südamekeskuse kardioloogide poolt läbi viidav terviseaudit annab sulle hea ülevaate terviseseisundist ja võimaldab terviseprobleeme tulevikus ennetada. Meie kardioloogid nõustavad patsiente ka sisehaigustekeskuse tromboosikabinetis.

Südamekeskuse arstid korraldavad ka südamehaigete ambulatoorse jälgimise ja vajadusel suunavaid patsiente rehabilitatsiooniks Taastusravikliinikusse.
 

 

 

Asukoht ja kontaktid

Südamekeskus paikneb Ida-Tallinna Keskhaigla Ravi tn ja Magdaleena üksustes

Tel: 666 1900 (registreerimine ja info)