Teenused ja erialad

 1. V

  • Vaktsineerimine A-hepatiidi vastu

   A-viirushepatiiti nakatumise vältimiseks on võimalik vaktsineerida. A-hepatiidi vastase immuunsuse kindlustamiseks manustatakse vaktsiini kaks doosi 6-18-kuulise intervalliga. Vaktsineerimist viivad läbi vastava väljaõppe saanud töötervishoiukeskuse arstid ja õed. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kollatõbi, kaitsesüstimine, maksapõletik, HAV vaktsiin

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Vaktsineerimine B-hepatiidi vastu

   B-hepatiiti nakatumist võib ennetada vaktsineerimise teel. Kolmest doosist koosnev vaktsineerimine tagab pikaajalise ja tõhusa kaitse. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Vaktsineerimine gripi vastu

   Soovitame gripi vastu vaktsineerida haigestumise kõrgperioodi alguses, alates oktoobrist kuni detsembrini. Vaktsineerimist viivad läbi vastava väljaõppe saanud töötervishoiukeskuse arstid ja õed. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: gripi vaktsiin, sessoonse gripi vaktsiin

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Vaktsineerimine leetrite vastu

  • Vaktsineerimine puukentsefaliidi vastu

   Kaitsesüstimisega puukentsefaliidi vastu tuleks alustada aprillikuus, siis jõuab immuunsus puugiohtlikuks ajaks välja kujuneda. Vaktsineerimist viivad läbi vastava väljaõppe saanud töötervishoiukeskuse arstid ja õed. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: puukentsefaliit, puukentsefaliidi vaktsiin, kaitsesüstimine

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Vaktsineerimine teetanuse ja difteeria vastu

   • Difteeria ja teetanuse vastu vaktsineeritakse lapsed vastavalt riiklikule immuniseerimiskavale, revaktsineerimine on vajalik alates 25.eluaastast iga 10 aasta järel. Vaktsineerimist viivad läbi vastava väljaõppe saanud töötervishoiukeskuse arstid ja õed. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kaitsesüstimine

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Varajase artriidi kabinet

   Varajase artriidi kabinetis on liigeste kontrolliks mõeldud spetsiaalne ultraheliaparaat. Esmakordse liigesepõletiku vaevusega peaksid pöörduma perearsti poole, kes annab esmase hinnangu, kas tegu võib olla artriidiga ning kirjutab vajadusel saatekirja meie kabinetti.

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtuaegu
 2. Õ

  • Õe vastuvõtt kardioloogia erialal