Amputatsioonijärgse taastusravi osakond

2014 aasta juulikuus avasime Ida-Tallinna Keskhaigla Magdaleena üksuses Amputatsioonijärgse taastusravi osakonna, mille missiooniks on tagada inimsõbralik, kaasaegset multiprofiilset taastusravi pakkuv keskkond.

Esmakordselt Eestis pakume amputatsiooniga patsiendile täisväärtuslikku taastusraviteenust, mis hõlmab endas lisaks pikale ja põhjalikule amputatsioonijärgsele taastusravile ka edasiseks eluks vajalike proteeside valmistamist ning nendega harjuma õpetamist meie spetsialistide poolt. 

Kaasaegsesse keskusesse on oodatud mitte ainult amputeeritud, vaid kõik taastusravi vajavad inimesed. Keskuses osutatavad taastusraviteenused sobivad paljude traumade, endoproteesimiste ning erinevate neuroloogiliste haiguste taastusraviks.

Meie meeskonnas töötavad väljaõppinud spetsialistid: arstid, õed, proteesimeistrid, füsioterapeudid, tegevusterapeudid ja taastusravi assistendid.

Amputatsioonijärgse Taastusravi osakond on valminud Eesti Vabariigi Valitsuse, Eesti Kaitseväe ja Ameerika Ühendriikide pikaajalise koostöö tulemusena.
 

Asukoht ja kontaktid

Amputatsioonijärgse taastusravi osakond asub Ida-Tallinna Keskhaigla Magdaleena üksuses Pärnu mnt 104, B-korpuse II korrus

Tel: 606 7878, 666 1900 (info ja registreerimine)

  • Kärolin Kauge, õendustöö koordineerija, tel 5855 3804