Teenused ja erialad

 1. R

  • Radioisotoopuuringud

   Nukleaarmeditsiin aitab avastada inimorganismi ainevahetuslike häirete asukohta. Seetõttu võimaldavad isotoopuuringud mitmeid haigusseisundeid leida varem kui teised radioloogilised uurimismeetodid. Uuringuid teeme kasvaja, selle metastaasi või põletikukolde avastamiseks.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: vähk, kasvaja, nukleaarmeditsiini uuringud, nukleaarmeditsiin, vähiuuringud

  • Radiojoodravi

   Loe edasi

    

   Märksõnad: isotoopravi

  • Radioloogiliste uuringute nõuandeliin

   Radioloogiliste uuringute teostamine tekitab sageli mitmeid küsimusi. Nüüd on avatud patsientidele radioloogiliste uuringute nõuandeliin, kuhu helistades on võimalik saada infot uuringu eelselt selle kohta, mida vajalik uuring endast kujutab ja millised on uuringule tulemise eeldused.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: radioloogia, intravenoosne urograafia, isotoopuuring, kompuutertomograafiline uuring, magnetresonantstomograafiline uuring, mammograafia, PET-KT-uuring, röntgeniuuring, ultraheliuuring, magnetresonantstomograafia, ultraheli, kompuutertomograafia, angiograafia, röntgen, radioloogiline

  • Rasedate jooga ja vestlusring

   Jooga sobib rasedale lapseootuse algusest kuni sünnituseni. Joogatunnis saad harjutada raseduse ja sünnituse ajal sobivaid liikumisharjutusi, sünnitusasendeid ning õpid häälestuma endale ja lapsele. Sinu küsimustele vastab ämmaemand.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: jooga rasedatele

  • Rasedate vesivõimlemine

   Vesivõimlemist harrastavatel beebiootel emadel on nii sünnitus kui sünnitusjärgne taastumine märkimisväärselt kiirem.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: rasedate vesiaeroobika, vesivõimlemine rasedatele, vesiaeroobika rasedatele

  • Rasedusaegsed uuringud

   Iga Ida-Tallinna Keskhaiglas arvele võetud lapseootel naine läbib 9 ootuse kuu jooksul mitmeid erinevaid uuringuid. Sind võtavad vastu emadusnõuandla ämmaemandad ja naistenõuandla günekoloogid. Mitmed nimetatud uuringutest toimuvad koostöös Ida-Tallinna Keskhaigla rahvusvaheliselt tunnustatud kesklaboriga.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: uuringud rasedale

  • Raseduskriisi nõustamine

   Pakume sulle ja sinu lähedastele psühholoogilist toetust ja vajalikku teavet, et tuleksid paremini toime rasedusest tingitud keerukate olukordadega. Vastuvõtuks on vajalik saatekiri.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: psühholoog, psühholoogiline nõustamine, psühhoteraapia

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Ravipediküür ja reumapatsiendi jalaravi

   Ravipediküür sisaldab professionaalst jalaravi koos patsiendikoolitusega, vajadusel jalahoolduse õpetamist ning jalanõude valiku nõustamist, seenhaiguste ravi, kalluse ja soolatüügaste eemaldamist, haavandite ravi,sissekasvanud küünte ravi ja korrigeerimist ning tallatugede ja ortooside vajaduse määratlemist. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtuaegu