Teenused ja erialad

 1. E

  • Esimene samm tervise hindamisel

   Osa tervisehäireid kulgeb varjatult. Nihked laborianalüüside tulemustes on neil juhtudel esimeseks märgiks häire olemasolust. Paketis sisalduvad analüüsid näitavad kaudselt glükoosi, kolesterooli ja põhiainevahetuse, vereloome ja immuunsüsteemi, seedetrakti, maksa, neerude ja kuseteede seisundit. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: analüüs, pakett, laboriarsti konsultatsioon, tervisehäire, tasuline, vereproov, hemogramm, veresuhkur, kreatiniin, CRP, GGT, ALAT, kolesterool, HDL, LDL, trigütseriidid, TSH, uriinianalüüs, peitveri väljaheites, D-vitamiini taseme määramine veres.

  • Esmane laborianalüüside pakett

   Esmane laborianalüüside pakett aitab avastada varjatud tervisehäired. Teenus on tasuline. Paketis olevad analüüsid annavad esmase hinnangu põhiainevahetuse, vereloome, maksa, neerude ja kuseteede seisundi ning põletiku ja suhkurtõve olemasolu kohta.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: ainevahetus, vereloome, maks, neerud ja kuseteede seisund, põletik, esmaste laborianalüüside pakett, uuring, analüüs, hemogramm, kolesterool, kilpnääre, tervisehäire, vereproovid, tasulised