Sünnitus

Ida-Tallinna Keskhaigla sünnitusosakond soovib sulle pakkuda sünnitusel mugavust ja turvatunnet ning seejuures lapse loomulikku ilmale tulekusse minimaalselt sekkuda. Meie juures on võimalus vesisünnituseks ning kasutusel erinevad kaasaegsed meetodid sünnitusvalude leevendamiseks. Vajadusel pakume kiiret ning professionaalset arstiabi sinule ja lapsele.

Loomuliku sünnituse puhul on meditsiinile sekkumine võimalikult väike. Sünnitusel toetavad ja nõustavad sind kogenud ämmaemandad, kuid keerukama olukorra tekkimisel on sinu seljataga naistearstid ning teised spetsialistid.

Soovi korral on võimalus lapse sünni juurde valida just sulle meelepärane ämmaemand, naiste- või lastearst.

Sünnitustuba

Sünnitusosakonnas on 9 kaasaegse varustusega sünnitustuba ning 4 vanni vesisünnituse tarbeks.

Kõikides palatites on sünnitusvoodi, WC ja dušš, sünnitusmatid ning abivahendid, mida saad kasutada sünnitusvalude leevendamiseks. Samuti on võimalus kasutada naerugaasi või teha valiku epiduraalanesteesia kasuks.

Keerukamete olukordade puhuks on sünnitusosakonnas intensiivravi palatid, kus emale ja vastsündinule on abiks oma ala parimad spetsialistid.

Ida-Tallinna keskhaigla sünnitusosakond on üks hinnatumaid sünnitusabi pakkujaid Eestis. Lisaks meie haiglas rasedusega arvel olevatele naistele saabuvad meie juurde ka kõik erakorralised ja probleemsed sünnitajad Põhja-Eesti haiglatest ning erahaiglatest. Meie osakond teeb koostööd Tallinna Lastehaigla intensiivravi ja vastsündinute osakonnaga.