Teenused ja erialad

 1. L

  • Loomulik sünnitus

   Kui rasedus on kulgenud probleemideta ja oled ennast sünnituseks ette valmistanud, on sul võimalus sünnitada meie loomuliku sünnituse tubades. Loomuliku sünnituse kulgu ei sekkuta, aga kui peaks abi vaja minema, on sünnitusabi arst ja lastearst alati olemas.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: sünnitus

  • Loomulikuks sünnituseks ettevalmistav võimlemine-vestlusring

   Loomulikuks sünnituseks ettevalmistav võimlemine-vestlusring loob sulle hea võimaluse õppida paremini tundma kehas ja hinges toimuvat ning kasutama sisemisi ressursse sünnitusvaluga toimetulekuks. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Lootevee uuring ehk amniotsentees

   Lootevee uuring ehk amniotsentees on protseduur, mida tehakse loote geneetiliste arenguhäirete väljaselgitamiseks. Uuringut toimub tavaliselt 15.-17. rasedusnädalal. Uuringule suunab sind naistearst või ämmaemand.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: geneetilised haigused, geneetilised uuringud

 2. M

  • Munarakkude külmutamine

   Põhjusi, miks naised sünnitamist edasi lükkavad, on mitmeid – karjäär, õpingud, tervis jne. Tänapäeval kiiresti arenev reproduktiivmeditsiin pakub võimalust külmutada ja säilitada naiste munarakke ülikiire külmutamise meetodiga.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: munarakk, munarakudoonorlus, munarakkude külmutamine, viljatusravi

 3. N

  • Naiste uriinipidamatuse vastuvõtt

   Ootame sind vastuvõtule kui sind vaevab tahtele allumatu iseeneslik uriini eritumine suuremal või väiksemal määral. Arst selgitab uriini pidamatuse põhjuse ning koostab sulle raviplaani.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: inkontinents

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Naistearsti vastuvõtt

   Esimest korda peaksid naistearsti juurde pöörduma kindlasti enne suguelu alustamist. Kui oled juba aktiivset suguelu alustanud, tuleb naistearsti vastuvõtul käia vähemalt kord aastas, vajadusel sagedamini. Naistearsti vastuvõtuks sa saatekirja ei vaja. Tasulisele vastuvõtule pääsed lühema ooteajaga. 

   Loe edasi

    

   Märksõnad: naistearst, günekoloog, naistenõuandla

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Naistekliiniku erakorraline vastuvõtt

   Rasedusaegse erakorralise probleemiga võid pöörduda naistekliiniku valvetuppa (sünnitajate vastuvõtt), kus sind aitavad valveämmaemand ja -arst. Naistekliiniku erakorraline vastuvõtt on avatud ööpäevaringselt.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: veritsus, raseduse katkemine, verejooks tupest, enneaegne sünnitus, preeklampsia, rasedustoksikoos, rasedate erakorraline vastuvõtt

  • Noortekabinet

   Noortekabinetis pakume kuni 26-aastastele neidudele ja noormeestele tasuta individuaalset nõustamist. Nõustamine on tasuta ka siis, kui Sul ravikindlustus puudub.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: günekoloog, noortenõuandla, naistearst, suguhaigused, HIV, noorte nõustamine

   Vaata vastuvõtuaegu