Teenused ja erialad

 1. O

  • Onkogünekoloogia

   Onkogünekoloogia tegeleb suguelunditega seotud pahaloomuliste kasvajate varajase avastamisega ning ravimisega. Onkogünekoloogi vastuvõtul toimub naise günekoloogiline läbivaatus ning proovide võtmine erinevate vähivormide avastamiseks. Ootame naisi emakakaelavähi varaseks avastamiseks tegema PAP analüüsi .

   Loe edasi

    

   Märksõnad: emakakaelavähk, munasarjavähk, rinnavähk, PAP-test, PAP-analüüs

 2. P

  • Perekooli loengud

   Perekooli loengud aitavad sul valmistuda sünnituseks ja annavad vajalikud teadmised vastsündinuga iseseisvalt hakkama saamiseks. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: perekool

  • Pilates

   Naistekliinikus alustab pilatese instruktorina tööd endine baleriin Mari Kõiv, kes teab ise emana, kui oluline on sünnituseks valmistumine ja sellest taastumine.

   Loe edasi

 3. R

  • Rasedate jooga ja vestlusring

   Jooga sobib rasedale lapseootuse algusest kuni sünnituseni. Joogatunnis saad harjutada raseduse ja sünnituse ajal sobivaid liikumisharjutusi, sünnitusasendeid ning õpid häälestuma endale ja lapsele. Sinu küsimustele vastab ämmaemand.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: jooga rasedatele

  • Rasedate vesivõimlemine

   Vesivõimlemist harrastavatel beebiootel emadel on nii sünnitus kui sünnitusjärgne taastumine märkimisväärselt kiirem.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: rasedate vesiaeroobika, vesivõimlemine rasedatele, vesiaeroobika rasedatele

  • Rasedusaegsed uuringud

   Iga Ida-Tallinna Keskhaiglas arvele võetud lapseootel naine läbib 9 ootuse kuu jooksul mitmeid erinevaid uuringuid. Sind võtavad vastu emadusnõuandla ämmaemandad ja naistenõuandla günekoloogid. Mitmed nimetatud uuringutest toimuvad koostöös Ida-Tallinna Keskhaigla rahvusvaheliselt tunnustatud kesklaboriga.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: uuringud rasedale

  • Raseduskriisi nõustamine

   Pakume sulle ja sinu lähedastele psühholoogilist toetust ja vajalikku teavet, et tuleksid paremini toime rasedusest tingitud keerukate olukordadega. Vastuvõtuks on vajalik saatekiri.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: psühholoog, psühholoogiline nõustamine, psühhoteraapia

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Rinna tervise kabinet (mammoloog)

   Ootame sind rinnauuringule rinna tervise kabinetti. Rinnauuringut viivad läbi kogenud naistearstid ja ämmaemandad. Rinnakabinetist saad abi ja õpetust ka rindade iseseisvaks kontrolliks. Saatekirja vaja ei ole.

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtuaegu