Teenused ja erialad

 1. S

  • Sotsiaaltöötaja nõustamine

   hea ülevaate kõikidest lapse sünniga seotud toetustest ja nende tingimustest saad perekooli loengus Seadusandlus ja naise õigused, kuid vajadusel pakub sotsiaaltöötaja konsultatsiooni ka telefoni teel.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: peretoetused, sotsiaaltoetused, lapsetoetus

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Sünnitus

   Ida-Tallinna Keskhaigla sünnitusosakond on üks hinnatumaid sünnitusspetsialistide osakondi Eestis – meie juures sünnib veerand kogu Eesti lastest. Meie sooviks on pakkuda sulle võimalus võimalikult loomulikuks sünnituseks, kus meditsiiniline sekkumine oleks minimaalne. Samas tunned end turvaliselt, sest keeruka olukorra tekkimisel on arstide meeskond alati valmis abistama.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: sünnitamine, sünnitusmaja, ämmaemand

  • Sünnitusjärgsed palatid

   Peale sünnitust puhkavad emad ja lapsed sünnitusosakonna üldpalatites. Soovi korral on sul võimalus valida privaatne perepalat või ema ja lapse palat.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: peretuba, privaatpalat, sünnitusjärgne palat, ema ja lapse tuba

 2. U

  • Ultraheliuuringud rasedatele

   Sünnituseelse osakonna ultrahelidiagnostika spetsialistid viivad läbi kõikide naistekliiniku rasedatele suunatud ultraheliuuringuid. Rasedusaegsete uuringute kohta leiad infot ka emadusnõuandlast.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: ultraheli rasedatele, ultraheliuuring rasedatele

  • Uuringud vastsündinutele

   Meie haiglas ilmale tulnud vastsündinud läbivad vanemate nõusolekul erinevaid uuringuid ja vaktsineerimise. Nendeks on kuulmisskriiningu uuring, fenüülketonuuria ja kaasasündinud hüpotüreoosi uuring ning vaktsiinid tuberkuloosi ja B-hepatiidi vastu. Vajadusel pakume noortele emadele ka vastsündinu hooldamise nõustamist.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: vaktsineerimine, kuulmisuuringud, PKU, vastsündinute sõeluuringud, uuringud beebidele, uuringud imikutele

 3. V

  • Vesisünnitus

   Normaalselt kulgenud rasedusega on võimalus soovi korral sünnitada vette. Meie sünnitusosakonnas on selleks olemas neli vanni ja väljaõppe saanud ämmaemandad. 

   Loe edasi

    

   Märksõnad: Vesisünnitus, vettesünnitus, sünnitusvann, sünnitusvalude leevendamine, naerugaas, epiduraalanelgeesia, seljasüst

  • Viljatusravi arsti vastuvõtt

   Viljatuse põhjuste uurimisel on selgitada välja õige diagnoos ja selle põhjal tõhusaim ravimeetod. Viljatusravi arst keskendub tähtsaimale - diagnoosi panemisele ja kohase ravi soovitamisele. Vastuvõtuks saatekirja vaja ei ole.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: viljatusarst

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Viljatusravi protseduurid

   Viljatusravikeskuses teostame kõige kaasaegsemat viljatusravi, teiste hulgas kehavälist viljastamist, embrüote külmutamist ja siirdamist, doonorseemnerakkude kasutamist jm.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kunstlik viljastamine, IVF