Teenused ja erialad

 1. V

  • Viljatusravi vajavate naiste/paaride nõustamine

   Viljatusravi vajavate naiste/paaride nõustamisele ootame sind viljatuse diagnoosi kinnitumise ja ravimeetodi määramise järgselt. Võid ka tulla, kui soovid täpsemalt teada viljatusravi ja sellega seonduva kohta. Ravikindlustusega patsientidele on nõustamine tasuta. Ravikindlustuse puudumisel pakume tasulist nõustamist.
    

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Viljatusuuringud

   Viljatus ehk infertiilsus võib olla tingitud naisest, mehest või olla kombineeritud viljatus. Ravile pöördumise korral tulebki kõigepealt välja selgitada viljatuse põhjus ning seejärel saab arst valida sobiva ravimeetodi.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: viljatus, infertiilsus, lastetus, spermogramm, hüsteroskoopia

 2. B

  • beREADY endomeetriumi retseptiivsuse test

   beREADY on kaasaegne personaalmeditsiini test, mis aitab arvestada iga naise individuaalsete erinevustega ja seeläbi tõsta viljatusravi efektiivsust.

    

   Loe edasi

 3. Ä

  • Ämmaemanda sünnitusjärgne koduvisiit

   Normaalselt kulgenud sünnituse puhul ei pea sa haiglas pikalt viibima ning võid koju saada juba samal päeval. Nendele sünnitajatele, kes on sünnitusmajast koju kirjutatud kuni 24 h tunni jooksul peale sünnitust, pakume ämmaemanda koduvisiidi võimalust. Koduvisiidi vajadus otsustakse sünnitusosakonna ämmaemandate poolt enne haiglast lahkumist.

   Loe edasi

  • Ämmaemanda sünnitusjärgse kontrolli vastuvõtt

   1,5-2 kuu möödumisel sünnitusest, ootame sind ämmaemanda juurde sünnitusjärgsesse kontrolli. Saatekiri pole vajalik.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: sünnitusjärgne läbivaatus

  • Ämmaemanda vastuvõtt rasedatele

   Kui rasedustest näitab positiivset vastust, peaksid pöörduma ämmaemanda vastuvõtule. Tee oma esimene visiit ämmaemanda juurde 7.-9. rasedusnädalal. Ka edaspidi tuleb sul lapse ootuse ajal käia ämmaemanda juures kontrollis, soovi korral saad sünnituseks valida individuaalse ämmaemanda teenuse. Ravikindlustuse puudumisel saad tulla tasulisele vastuvõtule.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: rasedus, rasedustest, rasedusnõustamine

   Vaata vastuvõtuaegu
  • Ämmaemanda vastuvõtt viljatusravi planeerivatele naistele

   Naised, kellel viljatusravi arst on diagnoosinud infertiilsuse ning kes soovivad alustada viljatuse raviga, suunatakse ämmaemanda vastuvõtule analüüside määramiseks ja võtmiseks.

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtuaegu