GRAIL kõnnianalüüsi ja kõnnitreenimise süsteem

GRAIL on innovatiivne seade  kõnnianalüüsi ja -treeningu läbiviimiseks. Seadme abil on võimalik läbi viia äärmiselt põhjalikku kõnnianalüüsi reaalajas ning salvestada selle andmed hilisemaks kasutamiseks patsiendi probleemide väljaselgitamiseks või teraapia korrigeerimiseks.

GRAIL seade sobib nii neuroloogiliste, ortopeediliste kui skeleti-lihassüsteemi probleemidega patsientidele, kes vajavad kõnnianalüüsi või kõnnitreeningut.

Kasutades projektoreid, kõnnirada ning infrapunakaameraid on võimalik luua virtuaalkeskkond kõnni-, jooksu- ja tasakaalutreeninguteks.

Seadmel läbiviidava kõnnianalüüsi/uuringu (60 min) käigus toimub põhjalik kõnnianalüüs reaalajas ja andmete salvestamine. Analüüsi hind on 40 € ja uuringule registreerimiseks ei ole vajalik arsti saatekiri.

Seadmel viiakse väljaõppinud füsioterapeudi käe all läbi kõnni-, jooksu- ja tasakaalutreeninguid kestvusega 30 minutit. Taastusarsti saatekirja olemasolul on treening tasuta. Saatekirja puudumisel võimalik registreerida tasulisele treeningule, mille hind on 15 €.

Info ja registreerimine telefonil 606 7878