Tasulised laboripaketid ja laboriuuringud

Osa tervisehäireid kulgeb varjatult. Kas ka Sina tunned muret oma tervise pärast? Muutused laborianalüüside tulemustes on neil juhtudel esimeseks märgiks häire olemasolust.

Ida-Tallinna Keskhaigla kesklaboris on Sul võimalus tellida tasulisi laboripaketti või üksikuuringuid arsti saatekirjata. Nii ei pea Sa ootama arsti vastuvõtu järjekorras saatekirja saamiseks ja võidad aega, kui terviserike nõuab kiiret pöördumist arsti poole.

Oleme laboripakettideks kokku liitnud mitmed  laborianalüüsid, et Sul oleks lihtne ja mugav saada hinnang oma tervise kohta peamiste näitajate osas.

Paketis olevad analüüsid (hemogramm,veresuhkur, kreatiniin, C-reaktiivne valk, GGT, ALAT, kolesterool, TSH, uriinianalüüs) annavad esmase hinnangu ainevahetuse, vereloome, maksa, neerude ja kuseteede seisundi ning põletiku olemasolu kohta. Vastuses kajastub laboriarsti kirjalik kommentaar.

Laborianalüüside pakett koos laboriarsti konsultatsiooniga aitab avastada varjatud tervisehäireid ning tulemusi kommenteerib laboriarst.

Paketis sisalduvad järgmised analüüsid: hemogramm, veresuhkur, kreatiniin, CRP, GGT, ALAT, kolesterool, HDL, LDL, triglütseriidid, TSH, uriinianalüüs, peitveri väljaheites, D-vitamiin. Laboriarst selgitab analüüside tulemusi, häire olemust ja annab soovitusi edasiseks tegevuseks.

Laboripakettide tellimine ja lisainfo

Kliendihaldur Vilve Ainson

Teie kõnedele vastatakse E–R kell 8.00–16.30. Hiljem helistanutele helistatakse tagasi järgmise tööpäeva hommikul.

Tasulised üksikuuringud

Sul on võimalus tellida tasuliselt üksikuuringut/uuringuid ja komplekteeritud diagnostilisi uuringuid arsti saatekirjata. Enne õigete/vajalike uuringute tellimist soovitame konsulteerida meie laboriarstiga.

Võta ühendust ja sind aitab meie kliendihaldur: e-post klienditugi[A]itk.eemob 5400 5849 

Proovivõtu asukohad

Proove saad anda nii Ravi tn, Magdaleena kui Tõnismäe proovivõtu kabinettides, eelnevalt aega broneerimata.

Üksikuuringu(te) ja komplekteeritud diagnostiliste uuringute eest tasumine

Arveldamine toimub haiglas kas sularahas või kaardimaksega, äärmisel vajadusel anname arve kaasa. Pangaülekandega arve tasumisel palume selgitusse märkida arve number ning patsiendi nimi.

NB! Maksetähtaja ületamisel saadame patsiendile meeldetuletuse ning makse mittelaekumisel 30 päeva jooksul pärast maksetähtaja möödumist edastatakse arve menetlemiseks inkassofirmale. Ebamugavuste vältimiseks palume tasuda visiiditasu õigeaegselt.

Tasuda saab:

  • iPatsient patsiendiportaalis
  • Haigla registratuurides kohapeal

Laboriuuriuuringu(te) tulemused

Uuringutulemus(ed) on valmis uuringu(te) tellimise infolehel märgitud aja jooksul arvates proovi andmisest (täpsusta prooviandmise asukohas).

  • Uuringutulemus(ed) on kättesaadavad pärast kogu tellimuse täitmist Tervise Infosüsteemis (TIS, tuntud digiloona) veebilehe https://www.digilugu.ee.

  • Paberkandjal vastuse kättesaamiseks pöördu Sinule lähimasse – Ravi tn, Magdaleena või Tõnismäe üksuse proovivõtukabineti registreerimislauda. 
  • NB! Mikrobioloogilised ja allhankeuuringute uuringutulemused väljastame ainult paberkandjal, sest neid ei edastata Digilukku.

Vajadusel saad tellida tasulise laboriarsti konsultatsioon.