1. S

  • Silmaarsti vastuvõtt

   Silmaarsti ehk oftalmoloogi vastuvõtule on oodatud kõik saatekirjaga ja saatekirjata patsiendid. Tervetel täiskasvanutel (18–40.a) on soovitatav silmi kontrollida iga 2 aasta tagant, alates 40. eluaastast kord aastas. Tasulisele vastuvõtule pääsed lühema ooteajaga.

   Silmarõhku saad kontrollida optometristi vastuvõtul. Erakorralist silmaravi saad erakorralise meditsiini osakonnas, kergemate erakorraliste probleemidega pöördu silmapolikliiniku silmakabinetti.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: oftalmoloog, silmakontroll

   Vaata vastuvõtte
  • Silmakirurgia

   Silmakirurgid viivad läbi operatsioone mitmete raskemate silmahaiguste ja traumade raviks nii imikutel, lastel kui täiskasvanutel. Ravikindlustuse puudumisel ja mitte haigekassa hinnakirjas olevate operatsioonide puhul pakume tasulist teenust.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kõõrdsilmsus, katarakt, glaukoom, plastiline kirurgia, viteroretinaalkirurgia, lakrimaalkirurgia, retinopaatia (ROP), laste võrkkesta operatsioon

  • Silmaonkoloogia

   Ida-Tallinna Keskhaigla silmakliinik on Baltikumi suurim silmakasvajate ravikeskus. Kasutame kirurgiat ja spetsiaalset laserteraapiaga kombineeritud kiiritusravi.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: silmavähk, retinoblastoom

  • Silmauuringud-protseduurid

   Silma ambulatoorses keskuses teostame kaasaegse meditsiinitehnika abil mitmesuguseid uuringuid ja protseduure; teiste hulgas laserravi, ultraheli, pisioperatsioone ja silmasiseseid süste. Teenuseks vajad saatekirja. Tasulisi protseduure pakume saatekirjata või ravikindlustamata patsientidele.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: laserravi, DLD, silma ultraheli

  • Silmaõe-ortoptisti vastuvõtt

   Õde-ortoptisti vastuvõtule ootame lapsi ja täiskasvanuid, keda vaevab kõõrdsilmsus ehk strabism. Ravikindlustuse puudumisel pakume tasulist teenust.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kõõrdsilmsus, strabism, silmaõde, silmaarst

   Vaata vastuvõtte