1. P

  • Proteeside, ortooside ja individuaalsete tallatugede valmistamine

   Tegeleme individuaalsete tallatugede, ortooside ja proteeside valmistamisega. Meie proteesimeistrite konsultatsioon sisaldab proteesi/ortoosi/tallatoe vajaduse hindamist ja sellele järgnevat sobivate ja patsiendi vajadustest lähtuvate proteeside, ortooside või tallatugede valmistamist.

   Loe edasi

  • Psühholoogi vastuvõtt

   Taastusravikliinikus nõustavad psühholoogid statsionaarseid ja ambulatoorseid patsiente. Saatekirja alusel on nõustamine tasuta. Saatekirja puudumisel pakume tasulist psühholoogi nõustamist.

   Loe edasi

  • Psühholoogi vastuvõtt (onkoloogilistele haigetele)

   Sisehaiguste keskuses nõustab onkoloogilisi patsiente spetsiaalse väljaõppega psühholoog. Vastuvõtuks on vajalik pere- või eriarsti saatekiri.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: vähihaigete psühholoogiline nõustamine

  • Pulmonoloogi vastuvõtt

   Pulmonoloog on spetsialiseerunud kopsu- ja hingamisteede haiguste uurimisele, ravile ja ennetamisele. Vastuvõtule saad tulla pere-või eriarsti saatekirjaga.
    

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kopsuhaigused, bronhiit, krooniline obstruktiivne kopsuhaigus (KOK), pneumoonia, kopsupõletik, suitsetajate bronhiit, kopsuarst

   Vaata vastuvõtte
  • Pulmonoloogiaõe vastuvõtt

   Pulmonoloogia polikliinikus nõustavad õed kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse-, astma- ja allergiapatsiente. Vastuvõtuks on vajalik saatekiri. Ravikindlustuse või saatekirja puudumisel pakume tasulist vastuvõttu.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: KOK, krooniline obstruktiivne kopsuhaigus, astma, allergia, pulmonoloogiaõde

   Vaata vastuvõtte
  • Pulmonoloogilised uuringud

   Pulmonoloogia polikliinikus viime läbi pulmonoloogilisi funktsionaaldiagnostika uuringuid. Uuringutele suunab sind pulmonoloog.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: Bronhoskoopia, metakoliintest, spiroergomeetria, pletüsmograafia, allergiatestid, spirograafia

  • Punktmassaaž

   Punktmassaaž ehk jalatallamassaaž leevendab liigese- ja lülisambahaigusi, günekoloogilisi haigusi, närvivalusid, seedehäireid ja -haigusi, mao- ja sapipõie haigusi, südame- ja veresoonkonnahaigusi, hingamisteede haigusi, külmetust, peavalu, migreeni, unetust, väsimust, juuste väljalangemist, impotentsust. Punktmassaaž parandab organismi verevarustust ning kiirendab ainevahetust. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Puukborrelioosi diagnostika

   Kahtlustad puukborrelioosi? Puukborrelioosile võib viidata naha erüteem, palavik, peavalu, pearinglus, liigeste ja lihaste valud. Telli kesklaborilt uuringud ja saad oma küsimustele vastuse. Uuringuteks saatekirja vaja ei ole. Teenus on tasuline.

   Test põhineb antikehade määramisel ja seetõttu peaks puugi hammustusest olema möödas 4–6 nädalat.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: puuk, borrelioos, palavik, peavalu, pearinglus, erütreem, liigeste ja lihaste valu