1. M

  • Massaaž kuppudega

   Kupumassaaž ergutab vere- ja energiaringlust, kõrvaldab turseid, parandab keha ainevahetust, tugevdab immuunsüsteemi, suurendab vastupanuvõimet, hävitab tselluliiti ning trimmib nahka. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Massaaž lümfiringe soodustamiseks

   Massaažiga stimuleeritakse lümfivedeliku voolu ja ergutatakse jääkainete eemaldamist kehast. Massaaži põhivõtted mõjutavad pealmisi lümfisõlmi, mille tulemusel väheneb kudede vahelise vedeliku kogus, paraneb lümfiringe ja vähenevad valuaistingud. Teenus on tasuline.

    

   Loe edasi

  • Massaaž ühele piirkonnale

   Massaaž aitab parandada kudede vereringet ning soodustab ainevahetust. Massaaži abil normaliseeritakse ka närvisüsteemi ja lihaste talitlust, mis omakorda aitab vabaneda lihaspingetest. Massaaži kasutatakse ka stressi maandamiseks ja töövõime tõstmiseks ning selle pikemaajaliseks säilitamiseks. Kestvus: 30 minutit. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Massaaživoodi

   Massaaživoodi pakub korraga peaaegu kõiki soojaravi, vesimassaaži ja klassikalise massaaži eeliseid. Massaaživoodit katab vesimadrats, kuid sellel lamades ei puutu inimene veega kokku, nii et seda protseduuri võib nimetada ka kuivaks vesimassaažiks. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Meemassaaž

   Meemassaaži kasutatakse organismi toonuse tõstmiseks ja tervise tugevdamiseks. Meemassaaž aitab tõhusalt võidelda ainevahetushäirete ja tselluliidiga, alandada kaalu ning puhastada nahapoore. Samuti on meemassaaž näidustatud selja- ja külmetushaiguste ning liigespõletike korral. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

 2. N

  • Naha valgusravi

   Valgusravi mõjub positiivselt paljude nahaprobleemide, näiteks allergiliste ja bakteriaalsete nahapõletike korral. Peamine, kuid mitte ainus, naha valgusravi näidustus on psoriaas. Veel soodustab valgusravi haavade ja haavandite kiiremat paranemist.  Protseduur eeldab arsti saatekirja. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Noorsportlase terviseuuring

   Noorsportlaste terviseuuring annab ülevaate noorsportlaste tervislikust seisundist ja kehalisest võimekusest.  NoorsportlastNoorNoorsportlaste terviseuuring annab ülevaate noorsportlaste tervislikust seisundist ja kehalisest võimekusest. 

   Loe edasi

  • Noorsportlaste terviseuuring

   Noorsportlaste terviseuuring annab ülevaate noorsportlaste tervislikust seisundist ja kehalisest võimekusest.

   Peamisteks eesmärkideks on vastunäidustuste ja osaliste piirangute väljaselgitamine spordiga tegelemiseks ning terviseriskide kindlakstegemine.

   Loe edasi