1. S

  • Soolaravi

   Soolaravi peamiseks näidustuseks on kroonilised hingamisteede haigused. Kergendust saavad ka allergilised inimesed. Ka nahahaiguste puhul on soolaravi näidustatud.

   Loe edasi

  • Sotsiaaltöötja nõustamine

   Taastusravikliiniku sotsiaaltöötaja nõustab statsionaarsel ravil viibivaid ja rehabilitatsiooniteenust vajavaid patsiente.

   Loe edasi

 2. T

  • Taastusarsti vastuvõtt

   Taastusarsti vastuvõtule pääsed perearsti või eriarsti saatekirja alusel.
   Kui soovid tulla konsultatsioonile ilma saatekirjata, pakume sulle tasulist taastusarsti vastuvõttu.
    

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtte
  • Taastusravi tasuline voodipäev

   Tasuline taastusravi haiglas sobib sulle, kui vajad statsionaarset taastusravi meie kliiniku I või II taastusraviosakonnas, kuid sul puudub vajalik saatekiri, haigekassa kindlustus või juhul kui ravi on vajalik pikemalt, kui Eesti Haigekassa seda võimaldab.

   Loe edasi

  • Tegevusteraapia

   Tegevusteraapias harjutatakse igapäevaeluks vajalikke toimetuleku oskusi. Eesmärgiks on, et inimene saaks võimalikult iseseisvalt ja ohutult hakkama igapäevaelu tegevustega.

   Loe edasi

  • Tegevusterapeudi vastuvõtt

   Tegevusteraapia aitab inimesel iseendaga hakkama saada. Põhirõhk on suunatud enese eest iseseisvalt hoolitsema õppimisele. Saatekirja alusel on teenus tasuta.Saatekirja puudumisel pakume tasulist tegevusteraapia teenust.

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtte
  • Treeningruum (HUR masinad)

   Treeningruum on sisustatud Soome firma HUR treeningmasinatega, mis võimaldavad treenida kõiki lihasgruppe. Masinate väljatöötamisel on lähtutud sellest, et need oleksid ka ratastoolis patsientidele mugavad kasutada.

   Loe edasi

 3. U

  • Ultraheliravi protseduur

   Ultraheliravi  on valuvaigistava, lõõgastava ja põletikuvastase toimega. Ultraheli protseduur pehmendab ja aitab imendada vana armkudet ning liiteid. Põhiliseks näidustuseks on kroonilised liigeste ja närvide põletikud, kroonilised valusündroomid ja kontraktuurid. Teenuseks on vajalik arsti saatekiri. Teenus on tasuline.

   Loe edasi