1. P

  • Perekooli loengud

   Perekooli loengud aitavad sul valmistuda sünnituseks ja annavad vajalikud teadmised vastsündinuga iseseisvalt hakkama saamiseks. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: perekool

 2. R

  • Rasedate jooga ja vestlusring

   Jooga sobib rasedale lapseootuse algusest kuni sünnituseni. Joogatunnis saad harjutada raseduse ja sünnituse ajal sobivaid liikumisharjutusi, sünnitusasendeid ning õpid häälestuma endale ja lapsele. Sinu küsimustele vastab ämmaemand.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: jooga rasedatele

  • Rasedate vesivõimlemine

   Vesivõimlemist harrastavatel beebiootel emadel on nii sünnitus kui sünnitusjärgne taastumine märkimisväärselt kiirem.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: rasedate vesiaeroobika, vesivõimlemine rasedatele, vesiaeroobika rasedatele

  • Rasedusaegsed uuringud

   Iga Ida-Tallinna Keskhaiglas arvele võetud lapseootel naine läbib 9 ootuse kuu jooksul mitmeid erinevaid uuringuid. Sind võtavad vastu emadusnõuandla ämmaemandad ja naistenõuandla günekoloogid. Mitmed nimetatud uuringutest toimuvad koostöös Ida-Tallinna Keskhaigla rahvusvaheliselt tunnustatud kesklaboriga.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: uuringud rasedale

  • Raseduskriisi nõustamine

   Pakume sulle ja sinu lähedastele psühholoogilist toetust ja vajalikku teavet, et tuleksid paremini toime rasedusest tingitud keerukate olukordadega. Vastuvõtuks on vajalik saatekiri.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: psühholoog, psühholoogiline nõustamine, psühhoteraapia

   Vaata vastuvõtte
  • Rinna tervise kabinet (mammoloog)

   Ootame sind rinnauuringule rinna tervise kabinetti. Rinnauuringut viivad läbi kogenud naistearst ja ämmaemand. Rinnakabinetist saad abi ja õpetust ka rindade iseseisvaks kontrolliks. Saatekirja vaja ei ole.

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtte
 3. S

  • Sotsiaaltöötaja nõustamine

   hea ülevaate kõikidest lapse sünniga seotud toetustest ja nende tingimustest saad perekooli loengus Seadusandlus ja naise õigused, kuid vajadusel pakub sotsiaaltöötaja konsultatsiooni ka telefoni teel.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: peretoetused, sotsiaaltoetused, lapsetoetus

   Vaata vastuvõtte
  • Sünnitus

   Ida-Tallinna Keskhaigla sünnitusosakond on üks hinnatumaid sünnitusspetsialistide osakondi Eestis – meie juures sünnib veerand kogu Eesti lastest. Meie sooviks on pakkuda sulle võimalus võimalikult loomulikuks sünnituseks, kus meditsiiniline sekkumine oleks minimaalne. Samas tunned end turvaliselt, sest keeruka olukorra tekkimisel on arstide meeskond alati valmis abistama.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: sünnitamine, sünnitusmaja, ämmaemand