1. M

  • Magnetresonantstomograafia

   Magnetresonantstomograafiat (MRT) kasutatakse peaaju, lülisamba, seljaaju ning luu-ja lihaskonna haiguste uurimisel. Uuringuks vajad saatekirja (ka tasulise teenuse puhul). Ravikindlustuse olemasolul on teenus tasuta. Ravikindlustuse puudumisel saad tellida tasulist uuringut.

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtte
  • Maksahaiguste diagnostika

   Kas sinul on kahtlus maksahaiguse olemasolule? Telli kesklaborilt uuringud – saad oma küsimustele vastuse. Uuringuteks saatekirja vaja ei ole. Teenus on tasuline.

   Maksahaigusele võivad viidata silmavalgete kollakus ja heledavärviline väljaheide. Uuringud sobivad ka siis, kui soovid kontrollida oma analüüse teadaoleva maksahaiguse korral. Viimasel juhul peaksid teadma oma eelmisi uuringutulemusi.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: maks, hepatiit, alkohol, toksiinid, ravimid, geneetilised maksahaigused

  • Mammograafia

   Mammograafia on spetsiaalse röntgeniaparaadiga läbi viidav uuring naiste rinnahaiguste avastamiseks ja diagnoosimiseks. Uuringuks vajad saatekirja.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: rinnakasvaja, rinnavähk, rinnauuring, rinnauuringud, mammogramm, mammograaf

  • Massaaž kuppudega

   Kupumassaaž ergutab vere- ja energiaringlust, kõrvaldab turseid, parandab keha ainevahetust, tugevdab immuunsüsteemi, suurendab vastupanuvõimet, hävitab tselluliiti ning trimmib nahka. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Massaaž lümfiringe soodustamiseks

   Massaažiga stimuleeritakse lümfivedeliku voolu ja ergutatakse jääkainete eemaldamist kehast. Massaaži põhivõtted mõjutavad pealmisi lümfisõlmi, mille tulemusel väheneb kudede vahelise vedeliku kogus, paraneb lümfiringe ja vähenevad valuaistingud. Teenus on tasuline.

    

   Loe edasi

  • Massaaž ühele piirkonnale

   Massaaž aitab parandada kudede vereringet ning soodustab ainevahetust. Massaaži abil normaliseeritakse ka närvisüsteemi ja lihaste talitlust, mis omakorda aitab vabaneda lihaspingetest. Massaaži kasutatakse ka stressi maandamiseks ja töövõime tõstmiseks ning selle pikemaajaliseks säilitamiseks. Kestvus: 30 minutit. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Meemassaaž

   Meemassaaži kasutatakse organismi toonuse tõstmiseks ja tervise tugevdamiseks. Meemassaaž aitab tõhusalt võidelda ainevahetushäirete ja tselluliidiga, alandada kaalu ning puhastada nahapoore. Samuti on meemassaaž näidustatud selja- ja külmetushaiguste ning liigespõletike korral. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Meie arstid