1. V

  • Valuravikabinet

   Kroonilise valu puhul saad abi valukabineti valuarstilt. Tegeleme lülisambavalu, kaela- ja seljavalu, liigesevalu ja teiste valuliikidega. Pideva peavalu puhul pöördu meie haigla neuroloogide poole. Valuarsti vastuvõtuks vajad pere- või eriarsti saatekirja.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: krooniline valu, seljavalu, kaelavalu, liigesevalu

   Vaata vastuvõtte
  • Varajase artriidi kabinet

   Varajase artriidi kabinetis on liigeste kontrolliks mõeldud spetsiaalne ultraheliaparaat. Esmakordse liigesepõletiku vaevusega peaksid pöörduma perearsti poole, kes annab esmase hinnangu, kas tegu võib olla artriidiga ning kirjutab vajadusel saatekirja meie kabinetti.

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtte
  • Veealune duššmassaaž

   Veealune tugeva joaga massaaž sobib eriti lihasprobleemide, kuid ka liigeste liikumise piiratuse ja lümfostaaside puhul.Näidustuseks on rasvumine, soolte lõtvus, lihaste nõrkus, radikuliidid, traumajärgsed seisundid, halvatused, liigeste haigused, tursed. Sobilik ka reuma, une- ja ainevahetushäirete, neeruhädade, migreeni ja stressi ravimisel. Teenus on tasuline.

   Loe edasi

  • Veresoontekirurgia

   Tegeleme nii arterite kui veenide haiguste diagnostika ja raviga, samuti magistraalarterite ja pindmise veenisüsteemi haiguste diagnostika ja raviga. Raviks valime haigele parima lahenduse - tavapärane avatud operatsioon, endovaskulaarne ravi või kombinatsioon mõlemast. Erakorraliste probleemide puhul (jäseme rahuolekuvalu, algav gangreen) pöördu erakorralise meditsiini keskusesse, kus on valves ka veresoontekirurg.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: veresoonte stentimine, veresoonte laiendamine, veenihaigus, varikoos, skleroteraapia, veresoon, veresoontekirurgia

   Vaata vastuvõtte
  • Vesisünnitus

   Normaalselt kulgenud rasedusega on võimalus soovi korral sünnitada vette. Meie sünnitusosakonnas on selleks olemas neli vanni ja väljaõppe saanud ämmaemandad. 

   Loe edasi

    

   Märksõnad: Vesisünnitus, vettesünnitus, sünnitusvann, sünnitusvalude leevendamine, naerugaas, epiduraalanelgeesia, seljasüst

  • Videod

  • Viljatusravi arsti vastuvõtt

   Viljatuse põhjuste uurimisel on selgitada välja õige diagnoos ja selle põhjal tõhusaim ravimeetod. Viljatusravi arst keskendub tähtsaimale - diagnoosi panemisele ja kohase ravi soovitamisele. Vastuvõtuks saatekirja vaja ei ole.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: viljatusarst

   Vaata vastuvõtte
  • Viljatusravi protseduurid

   Viljatusravikeskuses teostame kõige kaasaegsemat viljatusravi, teiste hulgas kehavälist viljastamist, embrüote külmutamist ja siirdamist, doonorseemnerakkude kasutamist jm.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: kunstlik viljastamine, IVF