1. V

  • Viljatusuuringud

   Viljatus ehk infertiilsus võib olla tingitud naisest, mehest või olla kombineeritud viljatus. Ravile pöördumise korral tulebki kõigepealt välja selgitada viljatuse põhjus ning seejärel saab arst valida sobiva ravimeetodi.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: viljatus, infertiilsus, lastetus, spermogramm, hüsteroskoopia

 2. Ä

  • Ämmaemanda sünnitusjärgne koduvisiit

   Normaalselt kulgenud sünnituse puhul ei pea sa haiglas pikalt viibima ning võid koju saada juba samal päeval. Nendele sünnitajatele, kes on sünnitusmajast koju kirjutatud kuni 24 h tunni jooksul peale sünnitust, pakume ämmaemanda koduvisiidi võimalust. Koduvisiidi vajadus otsustakse sünnitusosakonna ämmaemandate poolt enne haiglast lahkumist.

   Loe edasi

  • Ämmaemanda sünnitusjärgse kontrolli vastuvõtt

   1,5-2 kuu möödumisel sünnitusest, ootame sind ämmaemanda juurde sünnitusjärgsesse kontrolli. Saatekiri pole vajalik.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: sünnitusjärgne läbivaatus

  • Ämmaemanda vastuvõtt rasedatele

   Kui rasedustest näitab positiivset vastust, peaksid pöörduma ämmaemanda vastuvõtule. Tee oma esimene visiit ämmaemanda juurde 7.-9. rasedusnädalal. Ka edaspidi tuleb sul lapse ootuse ajal käia ämmaemanda juures kontrollis, soovi korral saad sünnituseks valida individuaalse ämmaemanda teenuse. Ravikindlustuse puudumisel saad tulla tasulisele vastuvõtule.

   Loe edasi

    

   Märksõnad: rasedus, rasedustest, rasedusnõustamine

   Vaata vastuvõtte
  • Ämmaemanda vastuvõtt viljatusravi planeerivatele naistele

   Naised, kellel viljatusravi arst on diagnoosinud infertiilsuse ning kes soovivad alustada viljatuse raviga, suunatakse ämmaemanda vastuvõtule analüüside määramiseks ja võtmiseks.

   Loe edasi

   Vaata vastuvõtte
 3. Õ

  • Õe vastuvõtt

   Lülisambakirurgia keskuse õel on iseseisev vastuvõtt kus teostatakse patsientide pre- ja postoperatiivsed nõustamist.

   Loe edasi

  • Õe vastuvõtt kardioloogia erialal

 4. Ü

  • Ülikülmravi seanss

   Kogu keha ülikülmravi on näidustatud enamus liigesehaiguste, reumaatiliste selgroohaiguste, astma ning traumajärgsete liiges- ja lihasvalude korral. Ülikülmravi on tugeva põletikuvastase toimega ja valuvaigistav protseduur. Samuti kasutatakse ülikülmravi sportlastel jõu ja kiiruse suurendamise ning üldise heaolutunde parandamise eesmärgil. Protseduur eeldab perearsti või eriarsti saatekirja.

   Loe edasi