Meie arstid

 

Dr Taavi Toomela

 

„Kõrged nõudmised iseendale, pidev enesetäiendamine ja enda töö süstemaatiline analüüs aitavad leida patsientidele parimad lahendused.“  

 

 

Dr Taavi Toomela on Eesti juhtiv lülisambakirurg, kelle eestvedamisel on loodud esimene oma eriala keskus Eesti Vabariigis. Ta on suurimate kogemustega kirurg keeruliste lülisambahaiguste ravis terves Baltikumis. Tema töö tulemusel on Baltikum süstemaatiliselt kaasatud rahvusvahelisse lülisambakirurgide kogukonda terves maailmas. Taavi Toomela on juurutanud mitukümmend uut lülisambakirurgilist metoodikat Eestis. Dr Toomela on Eesti Artroskoopia ja Sporditraumatoloogia Seltsi, Eesti AO Alumni Seltsi ja Eesti Artroplastika Seltsi asutajaliige, kuulub Eesti Traumatoloogide ja Ortopeedide Seltsi ning on rahvusvahelise lülisambakirurgide assotsiatsiooni AOSpine liige.

 

 

Dr Rasmus Allikvee

 

"Oskused ja teadmised koos vastutustundlikkuse, põhjalikkuse ja hoolivusega on need, mida pean hea ravitulemuse aluseks. Iga patsient on unikaalne, olgu ta täiskasvanu või veel päris pisike laps." 

 

 

Dr Rasmus Allikvee on üks Eesti juhtivaid lülisambakirurge. Ta tegeleb nii täiskasvanute kui ka laste lülisambapatoloogiate raviga. Dr. Allikvee on ülemaailmse lülisambakirurge koondava AOSpine Baltimaade esindaja, samuti kuulub ta Eesti Traumatoloogide-Ortopeedide Seltsi.

 

 

 

Dr Tanel Vahopski

 

„Minu prioriteediks on patsientide heaolu. Haigete ravimisel pean oluliseks individuaalset ning tähelepanelikku lähenemist, rakendades võimalikult kaasaegseid meditsiinilisi teadmisi.“ 

 

 

Dr Tanel Vahopski on ortopeed, kelle huvi lülisambakirurgia vastu kujunes välja juba ülikoolis õppides. Alates 2013. aastast on ta spetsialiseerunud vaid lülisambaprobleemidega patsientide ravile. Dr Vahopski on Eesti Traumatoloogide-Ortopeedide Seltsi liige, rahvusvahelise lülisambakirurgide assotsiatsiooni AOSpine liige.

 

 

Dr Greete Pedai

 

"Soovin olla arst, kel on aega patsienti kuulata, pakkudes patsiendile parimaid kaasaegseid ravivõimalusi, inimlikkust ja hoolivust." 

 

 

Dr Greete Pedai  on neurokirurg, kes on spetsialiseerunud lülisamba haiguste ravimisele. Dr. Pedai on läbinud Euroopa Neurokirurgide Assotsiatsiooni täiendkoolituse ning teinud Euroopa Neurokirurgide Assotsiatsiooni  (EANS) eksami neurokirurgia erialal. Ta on  L. Puusepa nimelise Eesti Neuroloogide ja Neurokirurgide Seltsi liige ning rahvusvahelise lülisambakirurgide assotsiatsiooni AOSpine liige.