Pilates

Info telefonil 666 1900

Naistekliinikus uus Pilatese instruktor

Naistekliinikus alustab pilatese instruktorina tööd endine baleriin Mari Kõiv, kes teab ise emana, kui oluline on sünnituseks valmistumine ja sellest taastumine.

Rahvusvaheliselt litsentseeritud Stott Pilatese instruktorina juhendab Mari pilatese treeninguid nii matil kui masinatel, samuti oskab ta nõu anda treeninguteks erinevate vigastuste ja haigusjuhtumite korral.

Marile meeldib end pidevalt täiendada erinevates pilatese õpitubades nii Eestis, Euroopas kui ka Kanadas. Maril on endal kaks last ja ta teab, kui oluline on pilates sünnituseks ette valmistumisel ning hiljem sellest taastumisel.

Pilates on treeningsüsteem, mis sobib harrastamiseks inimestele olenemata vanusest või füüsilisest vormist. Pilatese tunnis on olulisel kohal hingamine, süvalihaste töö ja keha neutraalne asend. Treenitakse vaagnapõhja lihaseid, mis on olulised sünnitamisel, samuti tehakse harjutusi, mis aitavad tasakaalu parandada ja selga tugevdada. Pilates aitab oluliselt valmistuda sünnitamiseks ning hiljem sellest taastumisel.

Mari pilatesetunnid toimuvad kolmapäeviti naistekliiniku perekooli ruumis.