Ambulatoorne taastusravi osakond

AS Ida-Tallinna Keskhaigla Ambulatoorne taastusravi osakond pakub erinevaid kvaliteetseid taastusravi teenuseid. Meie teenused sobivad nii haiguse raviks, kui ka hea tervise säilitamiseks.

Meie sõbralikus meeskonnas töötavad põhjaliku ettevalmistusega ning pikaajalise ravitöö kogemusega spetsialistid: arstid, füsioterapeudid, tegevusterapeudid, õed, massöörid, taastusravi assistendid, logopeedid, sotsiaaltöötaja, psühholoogid, lümfiterapeut. Kogu meeskonnale on omane tähelepanelikkus ja siiras patsiendikesksus oma töös.

Magdaleena üksuses asuvast Hea Tervise Keskusest leiad hea valiku lõõgastavatest ja taastavatest protseduuridest. Pakutavate teenuste hulgas on mitmeid massaaže, sooja- ja veeprotseduure, valgus-, elektri- ning soolaravi. Lõõgastavad massaažid ja vesiravi sobivad peale pingelist tööpäeva, et ennetada tööstressi ja ülekoormusest tingitud haiguseid.

Enne protseduuride valimist soovitame tulla taastusarsti konsultatsioonile.
 

Asukoht ja kontaktid

Ambulatoorseid taastusraviteenuseid osutame Ida-Tallinna Keskhaigla Magdaleena üksuse Hea Tervise Keskuses, Ravi tn, ja Järve üksustes.

Tel: 666 1900 (registreerimine ja info)

Anne Mikiašvili
Õendusjuht
tel 606 7668
anne.mikiashvili[A]itk.ee