Veealune duššmassaaž

Veealune tugeva joaga massaaž sobib eriti lihasprobleemide, kuid ka liigeste liikumise piiratuse ja lümfostaaside puhul. Teenus on tasuline.

Veealune duššmassaaž viiakse läbi soojas vannis lebades. Käsitsi veealust massaaži tehakse vee alla suunatud voolikuga juhtides veejuga üle terve keha. Õde masseerib voolikust 1 - 3 atmosfäärise survega veejoaga. Vee survejuga avaldab sooja vesikeskkonna mõjul lõõgastunud kudedele tugevat suruvat toimet, ebameeldivat tunnet või valu tekitamata.

Automaatne veealune massaaž viiakse läbi spetsiaalses massaaživannis, kuhu on sisse ehitatud vastav mehhanism. Veealuse massaaži mõjul paraneb vereringe, suureneb verre sattuva hapniku hulk ning kiireneb ainevahetus. See omakorda aitab kaasa organismi puhastumisele mürkidest ja jääkainetest. Veealune massaaž on mõnus ja pehme toimega. Näidustuseks on rasvumine, soolte lõtvus, lihaste nõrkus, radikuliidid, traumajärgsed seisundid, halvatused, liigeste haigused, tursed. Sobilik ka reuma, une- ja ainevahetushäirete, neeruhädade, migreeni ja stressi ravimisel.

Protseduuri ajal kannab klient ujumisriideid. Palume tulles kaasa võtta mittelibiseva tallaga jalanõud.

Vastunäidustused:

  • ägedad südamehaigused (stenokardia, infarkt),
  • verevarustuse häired,
  • epilepsia,
  • äge immuunpuudulikkus.

Kestvus: 20 minutit