Uudised

 • ITK ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkool panustavad tegevusterapeudi eriala arendamisse Ukrainas 28. märts 2019

  ITK ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkool panustavad tegevusterapeudi eriala arendamisse Ukrainas

  28. märtsil allkirjastati Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis koostööleppe, millega alustatakse Ukraina tegevusterapeutide koolitamisega Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis.

 • 28. märts 2019

  Vastsündinute toetuseks koguti rekordilised enam kui 90 000 eurot

  Colonna Heategevusfond koostöös Ida-Tallinna Keskhaigla Sünnitusmajaga kogus heategevuskampaania „Aita päästa elu“ käigus vastsündinute toetuseks rekordilised 90 680 eurot. Kogutud summast kasutati 30 000 eurot Ida-Tallinna Keskhaigla Sünnitusmajale sügavalt enneaegsete laste stabiliseerimislaua ostmiseks ning 45 000 eurot annetati kolme Eesti maakonnahaigla sünnitusosakondadele KTG-aparaatide soetamiseks.

 • 26. märts 2019

  Patsiendi transport

  Kui ravi haiglas on lõppenud ja patsient on olukorras, kus koju või hooldekodusse minemiseks on vaja istuvas asendis ratastoolis või lamavas asendis raamil transporti, siis on mitmeid võimalusi selle tellimiseks. Ida-Tallinna Keskhaigla ei osuta transporditeenust.

 • 20. märts 2019

  Ida-Tallinna keskhaigla investeerib tänavu ligi 9 miljonit eurot

  Ida-Tallinna keskhaigla nõukogu kinnitas 2019. aasta ligi 116,7 miljoni euro suuruse eelarve, investeeringute hinnanguline maksumus tänavuseks aastaks on ligi 9 miljonit eurot.

 • 18. märts 2019

  Avatud kliiniline konverents tõi täissaali

  13.märtsil toimus ITK avatud kliiniliste konverentside sarjast käesoleva aasta esimene konverents, teemaks spondülodistsiit. Konverents on eri- ja perearstide seas endiselt väga populaarne, eilsel konverentsil oli 189 osalejat.

 • 5. märts 2019

  Andrus Arak: vähiravis rahvusvahelise tipptaseme saavutamiseks tuleb teha koostööd

  Vähiravis on rahvusvahelise tipptaseme saavutamiseks vajalik sisuline koostöö kõikide suuremate tegijate vahel, leiab Ida-Tallinna Keskhaigla kirurgiakliiniku juhataja Andrus Arak.

 • 4. märts 2019

  Ilmus aasta esimene ITK Sõnumid

  Selle aasta esimene Ida-Tallinna Keskhaigla siseleht on jõudnud lugejateni.

 • 4. märts 2019

  Kristiina Ojamaa: vähiravi peab olema laiemalt kättesaadav

  Igal aastal saab Eestis vähidiagnoosi 200 inimest rohkem kui eelmisel aastal. Vähiravi laiendamine ei tähendaks seega süsteemi lõhkumist (nagu aeg-ajalt väidetakse), vaid selle inimestele kättesaadavamaks tegemist. Ka Tallinna Haiglasse on vaja kiiritusravi seadmeid, kirjutab Kristiina Ojamaa.