Uudised

 • Kevadkontsert Järve üksuses 30. mai 2019

  Kevadkontsert Järve üksuses

  32. keskkooli seitsmendate klasside õpilased käivad teist aastat ITK õendus- ja hooldusabikliinikus Järvel, et pakkuda sealsetele patsientidele meelelahutust muidu üksluisetesse päevadesse.

 • 27. mai 2019

  Eesti aitab ukrainlastel tegevusteraapia õpet alustada

  Ida-Tallinna Keskhaigla ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkool aitavad luua tegevusteraapia õpet Ukrainas. Tervishoiu kõrgkool koostas magistriõppeprogrammi Ukraina ülikoolile, kuus Ukraina spetsialisti on Tallinnas kaks kuud kursustel, et sügisel tegevusteraapia õpe kodumaal käima lükata.

 • 23. mai 2019

  ITK-d tunnustati vastutustundliku ettevõtluse hõbetasemega

  Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum tunnustas 22. mail õhtul toimunud pidulikult galal Eestis tegutsevaid ettevõtteid, kes hoolivad ümbritsevast ning soovivad panustada ühiskonda rohkemaga, kui seadus nõuab. Vastutustundliku ettevõtte märgise sai tänavu 78 ettevõtet; Ida-Tallinna Keskhaiglale omistati hõbetase.

 • 22. mai 2019

  Onkoloogivastuvõtud Kuressaare haiglas algavad mai lõpust

  29. maist hakkavad Kuressaare haiglas patsiente vastu võtma kolm Ida-Tallinna Keskhaigla onkoloogi. Ambulatoorseid vastuvõtte hakkavad tegema doktorid Kristiina Ojamaa, Gerli Kuusk ja Tiina Tuul, kirjutab Saarte Hääl.

 • 15. mai 2019

  ITK tänas õdesid ja ämmaemandaid

  Ida-Tallinna Keskhaigla õed ja ämmaemandad tänasid eile kolleege tehtud hea töö eest ja tunnustasid tublimaid rahvusvahelise eriala päeva puhul.

 • 15. mai 2019

  Euroopa Parlamendi valimised 2019

  Patsiendid saavad hääletada haiglas ajavahemikul 20.-22.05.2019 kella 14.00 – 18.00

 • 10. mai 2019

  Teisipäeval Magdaleena üksusse sissesõit raskendatud

  Seoses taastusremonditöödega Asula põik tänaval toimuvad teisipäeval, 14.05 sõidutee, kõnnitee ja parkimiskohtade asfalteerimistööd ja osaliselt on sissesõit Asula põik tänava poolt haigla territooriumile suletud.

 • 3. mai 2019

  Magdaleena üksuse juures Asula põik tänava taastusremont

  Tallinna Kommunaalameti tellimusel alustatakse esmaspäeval, 6. mail Asula põik tänava taastusremondi töödega.