Uudised

 • ITK ja Vähiliit tihendavad koostööd 29. oktoober 2019

  ITK ja Vähiliit tihendavad koostööd

  Ida-Tallinna Keskhaigla ja Eesti Vähiliit otsustasid 23. oktoobril toimunud kohtumisel tihendada koostööd, et paremini panustada vähi võimalikult varajasse avastamisse ning selle tõhusasse ravisse.

 • 16. oktoober 2019

  ITK eksperdid õpetasid Toompeal oma südame häält kuulama

  Rahvusvahelisel südame taaskäivitamise päeva puhul pidas ITK Südamekeskuse juhataja dr Tiina Uuetoa täna parlamendi liikmetele ja kantselei teenistujatele loengu teemal, mida oma südame tervena hoidmiseks peab silmas pidama.

 • 14. oktoober 2019

  Lülisambakirurgide uus robot muudab eriala

  Septembrist alates teevad Ida-Tallinna Keskhaigla lülisambakirurgid operatsioone uue roboti abil, mis aitab implantaate sisse viia ja orienteeruda lülisambas. Selline robot on esimene kogu Põhja-Euroopas.

 • 10. oktoober 2019

  ITK-s algas regulaarne ning kõiki kliinikuid haarav õppetöö

  Käesoleva kalendriaasta alguses alustas tegevust teadusosakonna poolt juhitav töögrupp, mille eesmärgiks on esimese õpetava haiglana Eestis pakkuda kõigile haigla residentidele ja tudengitele korrapärast ning residentide enda vajadustest lähtuvat õppetööd.

 • 8. oktoober 2019

  Ilmus uus ITK Sõnumid

  Sügishooaja esimene Ida-Tallinna Keskhaigla siseleht on jõudnud lugejateni.

 • 4. oktoober 2019

  Ida-Tallinna Keskhaigla sünnitusmaja tähistab 215. juubelit

  Keskhaigla sünnitusmaja 215. aasta juubeli tähistamiseks korraldab Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliinik 4. oktoobril Radisson Blu Sky hotellis konverentsi „215 aastat sünnitusabi – mõõdetav ja mõõtmatu“, millest võtab osa ligi 300 oma ala spetsialisti üle Eesti.

 • 1. oktoober 2019

  Endokrinoloogiakeskuse juubelikonverents Kultuurikatlas

  Tänavu täitus Ida-Tallinna Keskhaigla endokrinoloogiakeskuse tegevusest 30 aastat.