Uudised

 • Alates 1. juunist saab taas pakke tuua 30. mai 2020

  Alates 1. juunist saab taas pakke tuua

  1. juunist saab taas tuua haiglas viibivatele lähedastele pakke. Paki võib tuua patsiendile, kes viibib haiglas üle kahe ööpäeva.

 • 27. mai 2020

  Ida-Tallinna Keskhaigla arstid alustavad taas vastuvõtte Kuressaare Haiglas

  Esimesena alustavad 3. juunil Kuressaare Haiglas vastuvõttudega Ida-Tallinna Keskhaigla onkoloogid.

 • 17. mai 2020

  Veebiseminar Suguhormoonidest nii ja teistpidi, dr Ülle Jakovlev

  Täna, 22. mail toimub Tallinna Perearstide Seltsi veebiseminar: Suguhormoonidest nii ja teistpidi. Seminari peab endokrinoloog, dr Ülle Jakovlev.

 • 15. mai 2020

  Peresünnitused on alates 18. maist taas lubatud

  Ida-Tallinna Keskhaigla sünnitusmaja lubab esmaspäevast, 18. maist, taas sünnituse juurde isad – eriolukorra lõppedes võib sünnitusele kaasa tulla lapse isa või lähedane pereliige.

 • 11. mai 2020

  Tähistame õdede päeva

  12. mai on rahvusvaheline õdede päev ja kogu 2020. aasta õdede ja ämmaemandate aasta, et viidata üle maailma õdede ja ämmaemandate poolt osutatavale elutähtsale teenusele ning näidata, et kvaliteetset tervishoiuteenust pakkuva tervishoiumeeskonna südameks on õed ja ämmaemandad.

 • 10. mai 2020

  Kuidas kaitsta end nahavähi eest? Varane märkamine on edu võti

  Kas Te olete kunagi mõelnud, kui palju on Eestis päikesepaistelist aega, küsib Ida-Tallinna Keskhaigla onkoloog-juhtivarst dr Gerli Kuusk. Riigi ilmateenistuse andmetel on seda keskmiselt enam kui 1700 tundi aastas. „Loomulikult ei kutsu kõik päikesepaistelised tunnid päevitama, aga uskuge - nende tuhande seitsmesaja tunni hulgas on piisavalt neid, mis nahapõletuseni ja sealt edasi palju kurvemate tagajärgedeni võivad viia,“ ütleb Kuusk.

 • 10. mai 2020

  Laine Saaremäe: 60 aastat meditsiinis õpetas kannatlikkust

  Augustis 1959 Tallinna Nakkushaiglasse tööle asunud Laine Saaremäe ei osanud ettegi kujutada, et ta on ka 60 aastat hiljem meditsiinis aktiivselt tegutsev.

 • 6. mai 2020

  Märt Põlluveer: mida teha tulevikus teisiti?

  Oleme valmistunud sõjaliseks konfliktiks, küberkaitseks ja infosõjaks, kuid tervishoius valmisolekut ei ole. Kuidas seda luua, kirjutab Ida-Tallinna keskhaigla erakorralise meditsiini keskuse juht Märt Põlluveer.