Südame-veresoonkonna haiguste riski hindamine

Kas tunned ennast tervena, kuid pole ammu huvi tundnud, et kõrge kolesteroolisisaldus või muud põhjused kahjustavad sinu veresooni? Telli kesklaborilt uuringud – saad oma küsimustele vastuse. Uuringuteks saatekirja vaja ei ole. Teenus on tasuline.

Kui sul esineb ebaselge põhjusega hingeldus ja südamekloppimine juba vähesel füüsilisel pingutusel, on soovitav lisauuringuna määrata ka südamepuudulikkuse marker.

 Analüüsi nimetus  Lühend          Vastuse saamise aeg
 Kolesterool   CHOL  1 tööpäev
 HDL kolesterool   HDL  1 tööpäev
 LDL kolesterool   LDL  1 tööpäev
 Triglütseriidid        TRIG  1 tööpäev
 Veresuhkur   GLUC  1 tööpäev
 C-reaktiivne valk  CRP(hs)  1 tööpäev
 Südamepuudulikkuse marker pro-BNP  pro-BNP  1 tööpäev

 

Tasulised üksikuuringud ja komplekteeritud diagnostilised uuringud   

Sul on võimalus tellida tasuliselt üksikuuringut/uuringuid ja komplekteeritud diagnostilisi uuringuid arsti saatekirjata. Enne õigete/vajalike uuringute tellimist soovitame konsulteerida meie laboriarstiga.

Võta ühendust ja sind aitab meie kliendihaldur: e-post klienditugi[A]itk.ee; telefon 606 7555.

Proovivõtu asukohad

Proove saad anda nii Ravi tnMagdaleena kui Tõnismäe proovivõtu kabinettides, eelnevalt aega broneerimata.

Tellimuse eest tasumine

Arveldamine toimub haiglas kas sularahas või kaardimaksega, äärmisel vajadusel anname arve kaasa. Pangaülekandega arve tasumisel palume selgitusse märkida arve number ning patsiendi nimi.

NB! Maksetähtaja ületamisel saadame patsiendile meeldetuletuse ning makse mittelaekumisel 30 päeva jooksul pärast maksetähtaja möödumist edastatakse arve menetlemiseks inkassofirmale. Ebamugavuste vältimiseks palume tasuda visiiditasu õigeaegselt.

Tasuda saab:

  • iPatsiendi patsiendiportaalis
  • Haigla registratuurides kohapeal

Laboriuuriuuringu(te) tulemused

Uuringutulemus(ed) on valmis uuringu(te) tellimise infolehel märgitud aja jooksul arvates proovi andmisest (täpsusta prooviandmise asukohas).

Tulemused

  • Uuringutulemus(ed) on kättesaadavad pärast terve tellimuse täitmist Tervise Infosüsteemis (TIS, tuntud digiloona) veebilehel www.digilugu.ee.
  • Paberkandjal vastuse kättesaamiseks pöördu Sinule lähimasse – Ravi tnMagdaleena või Tõnismäe üksuse proovivõtukabineti registreerimislauda. 

Uuringutulemuste konsultatsiooniks saad tellida tasulise laboriarsti vastuvõtu.