Vaegnägijatele
Registratuur ja info:

Veresoontekirurgi vastuvõtt

Veresoontekirurgias tegeleme nii arterite kui ka veenide haiguste diagnostika ja raviga.

Veresoontekirurgias diagnoosime ja ravime nii magistraalarterite kui ka pindmise veenisüsteemi haigusi. Ühtlasi kasutame kõhuaordi, ala- ja ülajäseme arterite ning unearterite patoloogiaga patsientide ravis nii kirurgiliselt kui ka veresoonesiseselt säästvaid meetodeid (laiendamine, stentimine jt) või kombinatsiooni neist mõlemast.

Nii veeni- kui ka arteriaalse haigusega patsiendi diagnostikas on meil võimalus kasutada erinevaid instrumentaalseid uuringuid, mille poolest oleme võrdsed teiste Euroopa veresoontekirurgia keskustega. Erinevad uuringuvõimalused võimaldavad valida patsiendi jaoks parima lahenduse.

"Et veresoontekirurgilised patsiendid on sageli mitme kaasuva haigusega, käsitleme neid multimodaalselt koos teiste erialade esindajatega nii Ida-Tallinna Keskhaiglast kui ka teistest Eesti haiglatest. Eesmärgiks on pakkuda patsiendile selge tegutsemisplaan – mida saab ta ise ära teha ning mida suudame meie pakkuda." – Dr Veronika Palmiste-Kallion

Erakorraliste probleemide korral (jäseme rahuolekuvalu, algav gangreen) pöörduge erakorralise meditsiini keskusesse, kus on valves ka veresoontekirurg.

Arstid

dr Palmiste Veronika
Veronika Palmiste-Kallion
Kardiovaskulaarkirurg
Kirurgiakliinik, Üld- ja onkoloogilise kirurgia keskus
Argo Aru
Argo Aru
Kardiovaskulaarkirurg
Kirurgiakliinik, Üld- ja onkoloogilise kirurgia keskus