Vaegnägijatele
Registratuur ja info:
Registratuur ja info:

Haiglaravil olevate patsientide külastamine

Hetkel saab külastada Ida-Tallinna Keskhaiglas haiglaravil olevaid patsiente, välja arvatud naistekliinikus, kus kehtib jätkuvalt külastuskeeld. Sünnitusmajas on avatud perepalatid ja mõlemal lapsevanemal on võimalik viibida peale lapse sündi seal üheskoos. Teiste pereliikmete ja lähedaste külastuskeeld jääb endiselt kehtima.

Ida-Tallinna Keskhaigla

Haiglaravil olevaid patsiente saab külastada tööpäeviti kl 15.00–19.00 ja puhkepäeviti kl 12.00-16.00. Patsienti saab külastada üks inimene korraga. Palume endiselt kaaluda külastuse hädavajalikkust ja soovitame väikelapsi mitte haiglasse kaasa võtta. 

Alates 08.07 ei testita Ida-Tallinna Keskhaiglas ambulatoorseid patsiente enam COVID-19 infektsiooni suhtes, kuid patsiendid peaksid koju jääma viirusinfektsiooni tunnuste ilmnemisel. Naistekliinikus jätkub sünnitajate testimine COVID-19 suhtes. Samuti peavad sünnitaja ja tugiisik haiglasse saabumisel täitma tervisedeklaratsiooni.

Polikliiniku sissepääsu juures on patsiendil ja tema saatjal võimalus teostada käte antiseptika ning vajadusel - respiratoorsete sümptomite esinemisel - saada registratuurist kirurgiline mask. Sissepääsude juures kontrollpunkte enam ei ole, patsiente suunab edasi haigla töötaja.

Päevaravile ja plaanilisele statsionaarsele ravile suunatud patsiente COVID-19 infektsiooni suhtes ei testita. Testitakse vajadusel neid patsiente, kellel esinevad respiratoorsed sümptomid.

Erakorraliselt hospitaliseeritud patsiendi testimise COVID-19 suhtes otsustab valvearst.