Aasta Arst 2014 on neuroloogiakeskuse juhataja dr Toomas Toomsoo

12. detsember 2014

Ida-Tallinna Keskhaigla Aasta Töötajaid esile tõstev pidulik tunnustamisüritus leidis aset kümnendat korda. Aasta Arst 2014 tiitli pälvis neuroloogiakeskuse juhataja dr Toomas Toomsoo.    

ITK juhatuse esimees Ralf Allikvee sõnas tunnustusüritusel töötajaid tänades, et Ida-Tallinna Keskhaigla soovibedaspidi senisest enam väärtustada pühendunud töötajaid: neid, kes juba aastaid olnud haigla edus osalised ja käinud meiega ühte jalga ning pühendanud oma tööelu parimad aastad Ida-Tallinna Keskhaiglale. Iga-aastane Aasta Töötaja tunnustusüritus on üks viis, kuidas head kolleegi märgata ning tänada.

Aasta Arst 2014 tiitli pälvis neuroloogiakeskuse juhataja dr Toomas Toomsoo, kes on oma tegevusega silma paistnud mitmel korral. Tema eestvedamisel on ITK neuroloogiakeskus esirinnas ravikvaliteedi näitajate osas ja sel aastal tunnustati Tartu Ülikooli arstiteaduskonna päevadel Toomas Toomsoo ja tema kolleegide tööd Parkinsoni tõve diagnostilistest biomarkeritest, pidades seda ürituse parimaks suuliseks ettekandeks.

Toomsoo enda sõnul on Ida-Tallinna Keskhaigla kolleegid ning siinne haigla ise ääretult mõnus paik ning „Oleme ühe asja eest väljas – seda on kaugele näha ja tunda. Tunnen, et meil on toimiv meeskond. Eriti soovin esile tõsta meie toredaid ja kokkuhoidvaid õdesid, kes oma professionaalsusega toetavad meie keskuse suurepäraseid arste, kelle tööde ja tegemiste läbi on võimalik ka minul silma paista, sest suurt asja tehes ei saa seda teha üksinda, selleks on vaja tugevat ja lojaalset tiimi. Võin käsi südamel öelda, et olen rahul siin, nüüd ja praegu.“

Aasta Arstidena leidsid äramärkimist veel günekoloog/vanemarst Irina Ploom, anestesioloog/vanemarst Katrin Lind, laboriarst/vanemarst Elo Saue, günekoloog Jekaterina Žuravljeva, oftalmoloog Juri Ivanov, kõrva-nina-kurguarst Kristel Kalling ja taastusarst Kelly Kirt.

Aasta Õendustöötajaks 2014 kuulutati sisekliiniku II kardioloogiaosakonna õde Maria Käosaar, Aasta Hooldustöötaja 2014 tiitel omistati hooldusravikliiniku I õendusabi osakonna hooldaja Olga Urbanile.  Juba seitsmendat korda andis Ida-Tallinna Keskhaigla välja preemia ka parimale puhastusteenindajale, klienditeenindajale ning sekretärile. Aasta Klienditeenindaja 2014 tiitli pälvis Kristine Premet, Aasta Puhastusteenindaja 2014 on Larysa Tsuskar ning Aasta Sekretär sisekliiniku assistent Sinikka Jarinen.

Ida-Tallinna Keskhaigla tunnustab ka kliinilisi tugispetsialiste ja mittekliinilisi spetsialiste.
Aasta Kliiniline Tugispetsialist 2014 on sisekliiniku sisehaigustekeskuse sotsiaaltöötaja Anni Raie ja Aasta Mittekliiniline Spetsialist 2014 meditsiinitehnika teenistuse vaneminsener Priit Ruuge.

 

Kadri Penjam
Kommunikatsioonispetsialist

   

 

 

Tagasi