Teeme head ja toetame Keskhaigla Sünnitusmaja!

2. november 2016

Novembri saabumisega käivitus Ida-Tallinna Keskhaigla ja Colonna Kinnisvara heategevuslik kampaania „Aita mõõta elu“, mille tulemusena soetatakse Keskhaigla Sünnitusmajale seade, mis mõõdab hapnikusisaldust vastsündinute kehas.

Kampaania suurtoetaja Colonna Kinnisvara juhatuse liige Roberto de Silvestri tunneb heameelt, et sünnitusmajade toetuseks mõeldud aastalõpuaktsioonist on kujunenud oodatud ja südamlik traditsioon. Tänavune aastalõpu heategevusprojekt on arvult juba neljas.

Novembri lõpuni kestev kampaania „Aita mõõta elu“ kogub annetusi NIRS-aparaadi ehk vastsündinute kehas ja ajus valutult hapnikusisaldust mõõtva seadme soetamiseks.

Ida-Tallinna Keskhaigla neonatoloogia ehk vastsündinute osakonna juhataja dr Pille Andressoni sõnul on tegu väga olulise aparaadiga. „Hapnikusisalduse mõõtmine erinevates organites on oluline beebi verevarustuse hindamiseks. Kuivõrd hapnik on kõigi jaoks eluks vajalik, mõõdamegi me selle seadmega kaudselt ju elu,“ selgitab Andresson.

Õigel ajal avastatud aju hapnikuvaegus aitab ennetada ajukahjustusi. Lisaks on seade oluline haigete vastsündinute raviprotsessi  ja -tulemuste jälgimiseks. „Väga tähtis on  just see, et andurid kinnitatakse vastsündinu kehale valutult, vältides sellega lapsele häirivaid ja valulikke protseduure,“ lisab dr Andresson.
 

Kuidas teha head?

Ka Sina saad anda oma panuse Keskhaigla Sünnitusmaja vastsündinute toetuseks. Helistades numbrile 900 1005, annetad 5 eurot; valides 900 1015 aga 15 eurot.

Annetusi on võimalik teha ka ülekandega AS-i Ida-Tallinna Keskhaigla pangakontole: EE851010220025580016 (SEB). Annetust tehes märgi selgituseks „Sünnitusmaja“.

Kampaania „Aita mõõta elu“ klippi vaata SIIN.


Ida-Tallina Keskhaigla sünnitusmaja on Eesti vanim ja ühtlasi ka suurim sünnitusmaja, mille kohta saab pikemalt lugeda aadressil www.sunnitusmaja.ee.

Colonna Kinnisvarast. 2006. aastal asutatud ja peamiselt kapitali vahendamisega tegeleva Colonna grupi kaudu on tänaseks Eesti kinnisvaraprojektidesse investeeritud enam kui 250 miljonit eurot. Ettevõttega seotud investorid omavad täna enam kui 80 kinnisvaraobjekti. Kokku haldab Colonna Eestis ligi 250 000 m² üüripinda.

Colonna osaleb heategevusprojektides ning toetab kultuuri ja sporti. Colonna tegemistega saab tutvuda www.colonna.ee.


Lisainformatsioon:

Marthi Lepik
Ida-Tallinna Keskhaigla kommunikatsioonispetsialist
marthi.lepik[A]itk.ee
+372 5666 2944

Maret Soom
Colonna Kinnisvara pressiesindaja (OnePr)
maret[A]onepr.ee
+372 5596 2616

Tagasi