Noormees, tule tasuta tervisekontrolli!

28. november 2018

Meil on hea meel teatada, et alates detsembrist saame taas pakkuda kuni 26-aastastele noormeestele tasuta seksuaaltervise alast nõustamist.

Alates 1.12.2018 töötab Tõnismäe noortekabinetis noormeeste nõustaja dr Silver Peeter Siiak, kelle poole saavad noormehed individuaalseks seksuaaltervisealaseks nõustamiseks pöörduda. Noortekabineti teenused on kõigile kuni 26-aastastele (kaasaarvatud) tasuta. Ka siis, kui Sul ravikindlustus puudub. Vastuvõtule võib tulla ka koos partneriga.

„Noormeeste nõustamine on mõeldud kõigile kuni 26-aastastele meestele, kes pole varem meestearstil käinud või kellel on küsimusi-kahtlusi haiguste või iseärasuste suhtes,“ tutvustas dr Siiak.

Tabuteemasid noortekabinetis ei ole. „Vastuvõtule on oodatud ka kõik need mehed, kes soovivad rääkida seksuaalsest arengust, vägivallast, sootunnustest, seksist, suguelunditest, lastesaamisest või raseduse vältimisest,“ julgustas dr Siiak. „Kontrolli tasub tulla ka siis, kui sul on uus partner, oled olnud kaitsmata juhuvahekorras, soovid testida suguhaigusi või kui sinu partneril on kuse-sugutrakti haigus.“

Vastuvõtud noormeestele on avatud igal teisipäeval kell 17-19. Vajalik on eelnev registreerumine.

Broneeri aeg vastuvõtule helistades telefonil 666 1900. Aega saad broneerida ka ITK registratuurides Ravi tn 18, Hariduse tn 6 ja Pärnu mnt 104.

Tagasi