TKK üliõpilaste lõputööde kaitsmised ITK-s

4. veebruar 2020

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli üliõpilased kaitsesid Ida-Tallinna Keskhaigla Tuppitsa saalis oma lõputöid.

15. jaanuaril osales Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli lõputööde kaitsmisel kokku 21 üliõpilast ning kaitsti 7 lõputööd.

Kätlin Unt, Karoliine Looring, Mari-Ann Parel, Kadi Kalev ja Tiina Nagland kaitsesid oma lõputööd teemal „Keemiaravi saava patsiendi infovajaduse ja informeerimise dokumenteerimine ning õdede kogemused patsiendi infovajaduse hindamisel ja dokumenteerimisel Ida-Tallinna Keskhaigla onkoloogiakeskuses“.

Georg Oskar Peedosaare, Kaspar Kärneri ja Janno Kuldkeppi lõputöö teemaks oli „Patsiendi infovajaduse hindamine ja dokumenteerimine ITK üld- ja onkoloogilise kirurgia keskuses“.

Anžela Pavlova, Olesja Petmanson, Anna-Liis Kaasik ja Veronika Martila lõputöö teemaks oli “Rinnavähiga patsiendi infovajaduse hindamine ja dokumenteerimine ravi erinevatel etappidel“.

Triin Aav ja Kerttu Kangur kaitsesid oma lõputööd teemal „Õde-nõustaja roll suukaudset kemoteraapiat saavate täiskasvanud patsientide ravisoostumuse parendamisel“.

Mirjam Repnau ja Greteliis Vesteri lõputöö teemaks oli “Õendusabi maovähiga patsiendile gastrektoomiajärgselt postoperatiivsel perioodil”.

Aleksandra Leinvald ja Marek Reinol kaitsesid lõputööd teemal “Õendusabi laporoskoopilise hüsterektoomia järgsete patsiendile postoperatiivses perioodis”.

Pille-Riin Pärn, Kätliin Lees ja Marina Novikova lõputöö teemaks oli “Õendusabi flot skeemi järgi keemiaravi saavale patsiendile”.

Kolm lõputööd valmisid koostöös Ida-Tallinna Keskhaiglaga, mille raames uuriti onkoloogiliste patsientide infovajaduse ja informeerimise dokumenteerimist ning õdede kogemusi infovajaduse hindamisel ning dokumenteerimisel Ida-Tallinna Keskhaiglas.

Kaitsmiskomisjonisse kuulusid Eha Hõrrak, Teele Vaga ning Kaidi Traumann.

Tagasi