Vaegnägijatele
Registratuur ja info:
Registratuur ja info:

Parkimine

Parkimiskorraldus Ravi tn üksuse territooriumil

Külastajatel ja patsientidel on võimalus oma sõiduk parkida kaardil (viide) näidatud tõkkepuudega piiratud tasulisele parkimisalale. Naistekliiniku ees olevasse parklasse on ligipääs Hospidali ja Ravi tänavalt, silmakliiniku taha asuvasse parklasse saab sõita Juhkentali tänava kaudu.

Parkimine

Kaart 1.

Parkimise eest tasumine

Enne territooriumilt lahkumist tuleb parkimispilet sisestada makseautomaati. Ravi tn üksuse parkimisaladel on kolm makseautomaati − naistekliiniku ees, silmakliiniku fuajees ja perearstikeskuse ees (vt kaarti). Parkimise eest saab tasuda nii sularahas (mündid ja kupüürid) kui ka pangakaardiga. Täpsemad juhised on kirjas makseautomaadil. Kui makse on sooritatud, tagastab makseautomaat parkimispileti. Parklast välja sõites tuleb parkimispilet sisestada tõkkepuu terminali.

 • Külastajad saavad Ravi tn 18 territooriumil parkida 20 minutit tasuta.
 • Edasi rakendub iga alustatud 20 minuti eest tasu 0,50 EUR. Päevapilet (24 tundi) maksab 9 EUR.
 • Parkimine on tasuline kõikidel nädalapäevadel ööpäev läbi. Täiendav parkimisinfo.

M-parkimine

Erakorralise meditsiini osakonna juures asuvas parklas saab parkimise eest tasuda mobiiltelefoniga.
Parkimistsooni tähis on P23

 • SMS-parkimine − parkimise alustamiseks saata SMS numbrile 1902, sisestada auto number, tühik ning parkimistsooni tähis P23, nt 123ABC P23. Parkimise lõpetamiseks helistada numbrile 1903.
 • Nutiparkimine – parkimise alustamiseks valida parkimistsoon P23.
 • Külastajad saavad Ravi tn 18 territooriumil parkida 15 minutit tasuta.
 • Edasi rakendub iga alustatud 30 minuti eest tasu 0,50 EUR. Päevapilet (24 tundi) maksab 5 EUR.
 • Parkimine on tasuline kõikidel nädalapäevadel ööpäev läbi.

Puudega inimesele

 • Puuetega inimestele ja nende saatjatele on nõuetekohase parkimiskaardi olemasolul parkimine Ravi tn üksuse juures tasuta. Kaart peab olema paigaldatud nähtavale kohale auto armatuurlaual.
 • Tõkkepuu terminalist saadud parkimispilet tuleb koos puuet tõendava dokumendiga esitada enne lahkumist registratuuri töötajale valideerimiseks.
 • Ravi tn 18 territooriumil on puuetega inimestele märgistatud 5 parkimiskohta. Kõik invaparkimiskohad on tähistatud. Naistekliiniku (korpus B) sissepääsust vasakul on 2 parkimiskohta.
 • Naistekliiniku taga, vastuvõtu sissepääsu juures on 1 parkimiskoht.
 • Silmakliiniku (korpus C) taga, tähistatud parkimiskohtadest 1 parkimiskoht.

Tasuta parkimisvõimalus sünnitama tulijatele

Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliinikusse sünnitama saabuvatele patsientidele on parkimine vastuvõtuosakonna vahetus läheduses oleval alal tasuta. Sünnitajatele väljastatakse vastuvõtuosakonnast vastav luba, mis annab neile õiguse parkida antud alal tasuta 1 ööpäev.

 • Parkimisloale tuleb märkida auto number ja autojuhi kontakttelefon, asetage luba nähtavale kohale auto armatuurlaual.
 • Tõkkepuu terminalist saadud parkimispilet tuleb enne territooriumilt lahkumist esitada valideerimiseks vastuvõtuosakonna registraatorile.

Parkimisinfo ja klienditugi AS Ühisteenused infotelefonil 651 1515  või e-posti aadressil parkimine [at] yhisteenused.ee ()

Parkimiskorraldus Magdaleena üksuse territooriumil

Parkimiskorraldus

Magdaleena polikliiniku ja haigla territooriumil (Pärnu mnt 104) on parkimine tasuline nii külastajatele kui patsientidele.

Külastajatel ja patsientidel on võimalus oma auto parkida haigla territooriumile kaardil näidatud alale (vt kaart nr 2). 

Külastajad saavad parkida 15 minutit tasuta. Selleks tuleb märkida aeg parkimiskellal või kirjutada pabersedelile parkimise alustamise kellaaeg ning asetada see nähtavale kohale auto armatuurlaual. Esimesed 2 tundi maksab parkimine 0,60 EUR. Iga järgnev tund samuti 0,60 EUR. Parkimine on tasuline kõikidel nädalapäevadel ööpäev läbi. Täendav parkimisinfo.

Parkimine Magdaleena üksuses

Kaart 2.

Parkimise eest tasumine

Territooriumile paigutatud makseautomaatidest on võimalik sularaha eest soetada vajalik parkimispilet, mis tuleb asetada auto armatuurlauale. Makseautomaadid võtavad vastu 10-, 20- ja 50-eurosendiseid ning 1- ja 2-euroseid münte, lisaks nimetatud müntidele ka 5-,10-, 20- ja 50-euroseid kupüüre. Makseautomaadid asuvad Magdaleena üksuse polikliiniku registratuuris ja A korpuse välisukse kõrval.

M-parkimine

Magdaleena üksuse juures saab parkimise eest tasuda ka mobiiltelefoniga.
Parkimistsooni tähis on P10.

 • SMS-parkimine – parkimise alustamiseks tuleb saata SMS numbrile 1902, sisestada auto number, tühik ning parkimistsooni tähis P10, nt 123ABC P10. Parkimise lõpetamiseks tuleb helistada numbrile 1903.
 • Nutiparkimine – parkimise alustamiseks valida parkimistsoon P10.

Puudega inimesele

Puuetega inimestele ja nende saatjatele on nõuetekohase parkimiskaardi olemasolul parkimine Magdaleena üksuse juures tasuta.
Parkimisinfo ja klienditugi AS Ühisteenused infotelefonil 651 1515