Teenistused

 

Administratiivne tugiteenistus

   
Marika Žmenja jurist 620 7012 marika.zmenja[A]itk.ee
       
Kantselei    
Reet Pärn juhataja 620 7007 reet.parn[A]itk.ee
Anneli Metsa sekretär 620 7959 anneli.metsa[A]itk.ee
Varje Pohlasalu juhatuse assistent 620 7000 varje.pohlasalu[A]itk.ee
Ere-Piret Põllusmaa juhatuse assistent 620 7929 ere-piret.pollusmaa[A]itk.ee
Küllike Kütt Magdaleena kantselei 606 7880 kullike.kutt[A]itk.ee
       
Personaliosakond    
Arne Liim personalijuht 606 7764 arne.liim[A]itk.ee
Sirje Org vanemspetsialist 606 7620 sirje.org[A]itk.ee
       
Töökeskkonnateenistus    
Sally Maripuu teenistuse juhataja 606 7536 sally.maripuu[A]itk.ee
       
Arhiiv    
Toomas Mägi juhataja 606 7774 toomas.magi[A]itk.ee
       

Arenduskeskus

   
Mikk Jürisson juhataja 606 7888 mikk.jurisson[A]itk.ee
Birgit Veermäe sekretär 606 7602 birgit.veermae[A]itk.ee
       
Turundusosakond    
Inge Suder turundusosakonna juhataja 620 7415 inge.suder[A]itk.ee
Kadri Penjam kommunikatsioonispetsialist 606 7694, 5669 8644 kadri.penjam[A]itk.ee
Kaie Kompus turundusspetsialist 606 7707 kaie.kompus[A]itk.ee
Marina Sorokina turundusspetsialist 620 7255, 5307 4140 marina.sorokina[A]itk.ee
Terje Bachmann kliendihaldur 620 7987 terje.bachmann[A]itk.ee
Vilve Ainson kliendihaldur 606 7555, 5400 5849 vilve.ainson[A]itk.ee
       
Meditsiinitehnika teenistus    
Marko Parve teenistuse juht 620 7260 marko.parve[A]itk.ee
       
Koolitusosakond    
Anne Sirge juhataja 606 7806 anne.sirge[A]itk.ee
Birgit Tarmet assistent 606 7733 birgit.tarmet[A]itk.ee
       
Teadusosakond    
Mikk Jürisson  arenduskeskuse juhataja   mikk.jurisson@itk.ee
Birgit Veermäe teadusosakonna sekretär 606 7602 birgit.veermae[A]itk.ee
       

Kvaliteedikeskus

     
Kelli Podošvilev kvaliteedijuht 606 7819 kelli.podoshvilev[A]itk.ee
Ruth Türk kvaliteedijuhi asetäitja   ruth.turk[A]itk.ee
Küllike Kütt sekretär 606 7835 kullike.kutt[A]itk.ee
       
IT osakond    
Raul Veeber IT osakonna juhataja 620 7407 raul.veeber[A]itk.ee
       
Ravianalüüsi osakond      
Ene Halling osakonnajuhataja 620  7051 ene.halling[A]itk.ee
       

Klienditeeninduse osakond

   
Lea Karik klienditeenindusjuht 620 7980 lea.karik[A]itk.ee
Anne Sooneste klienditeenindustöö koordineerija
(Ravi tn üksus)
620 7195 anne.sooneste[A]itk.ee
Kristel Taevere klienditeenindustöö koordineerija
(Magdaleena üksus)
606 7722 kristel.taevere[A]itk.ee
       

Infektsioonikontrolli osakond

   
Aino Rõõm juhataja 620 7418 aino.room[A]itk.ee
       

Meditsiiniline tugiteenistus

   
Keskapteek      
Eve Elken juhataja 620 7229 eve.elken[A]itk.ee
Liisa Eesmaa kliiniline proviisor 620 7229 liisa.eesmaa[A]itk.ee
       

Haldusjuht

   
Kalle Müts

haldab majandus- , tehnilist,
toitlustus ja logistikateenistust

620 7422 kalle.muts[A]itk.ee
Majandusteenistus    
Signe Roos teenistuse juht 620 7059 signe.roos[A]itk.ee
Valdur Tamela majandusjuhataja (Ravi tn üksus) 620 7021 valdur.tamela[A]itk.ee
Eve Soots majandusjuhataja (Magdaleena üksus) 677 1881 eve.soots[A]itk.ee
       
Tehniline teenistus    
Enno Oinak teenistuse juht 620 7011 enno.oinak[A]itk.ee
Valvo Vooremaa projektijuht 620 7046 valvo.vooremaa@itk.ee
       
Toitlustusteenistus    
Jaanus Meier toitlustusjuht 620 7295  jaanus.meier[A]itk.ee
       
Logistikateenistus     
Maarika Kattel dispetšer-grupijuht 620 7015 maarika.kattel[A]itk.ee
       

Hanketeenistus

   
Katriin Alasoo hanketeenistuse juht 620 7438 katriin.alasoo[A]itk.ee  
       

Raamatupidamise osakond

   
Inge Laats pearaamatupidaja 620 7440 inge.laats[A]itk.ee
       

Juhtimisarvestuse osakond

   
Ülle Green juhataja 620 7979 ulle.green[A]itk.ee
       

Siseaudiitor

   
Reet Kontkar siseaudiitor 606 7761 reet.kontkar[A]itk.ee