Vaegnägijatele
Registratuur:
test2

Haiglast

Ida-Tallinna Keskhaigla on Tallinna üks suurimaid haiglaid, mille koosseisu kuulub seitse kliinikut: diagnostikakliinik, sisekliinik, silmakliinik, naistekliinik, kirurgiakliinik, taastusravikliinik ning õendus- ja hooldusabikliinik. Patsiente võtame vastu Ravi, Magdaleena, Tõnismäe ning Järve üksuste polikliinikutes.

Meie haiglas töötab enam kui 2500 inimest, neist arste on üle 400 ning õendustöötajaid rohkem kui 1000. Meditsiinitegevuse toimimist toetavad haigla teenistused.

Visioon ja missioon

Haigla visioon

Tahame olla tipptasemel tervishoiuteenuseid pakkuv Tallinna haigla, mis on esimene valik patsiendile, koostööpartnerile ja töötajale.

Missioon

Oleme inimesekeskne uuendusmeelne haigla, mis pakub parimat ravi igale patsiendile ja mõjutab positiivselt Eesti elanikkonna tervist. Meie tegevus aitab kaasa sotsiaalse kindlustunde suurendamisele ühiskonnas.

Meie missiooni toetavad:

  • töötajate professionaalsus
  • kaasaegne tõenduspõhine tervishoiuteenus
  • pikaajalised traditsioonid ja koostöövõrgustik
  • avatus ja julgus algatada muutusi

Põhiväärtused:

  • patsiendi vajadused on alati esikohal
  • ausus, empaatia ja koostöö tagavad turvatunde, mida inimesed ja ühiskond haiglalt ootavad
  • soovime, et meie töötajad oleksid uhked oma haigla üle

Meie tunnuslause:

Inimlikult inimesega

Haigla akrediteeringud

Ida-Tallinna Keskhaigla on aastateks 2022–2024 akrediteeritud kui onkoloogia ja palliatiivravi integreeritud keskus (ESMO Designated Centre of Integrated Oncology and Palliative Care).

ESMO

2021. aastast oleme OECI (Organisation of European Cancer Institutes) täisliikmed. Koostöövõrgustik koondab üle 100 Euroopa vähikeskust ja –instituuti Euroopa Liidu riikidest ja ka mujalt maailmast. Lisaks on silmakliinik 1993. aastast Baltikumi silmaonkoloogia keskuseks, koondades Läti, Leedu ja Eesti silmasiseste ning silmakoopa kasvajatega patsientide ravi. 

OECI logo

Haigla lülisambakirurgia keskusel on rahvusvaheline akrediteering AO Spine Keskusena.

2016. aasta suvest on meil Euroopa sünnitusabi ja günekoloogia nõukoja (European Board and College of Obstetrics and Gynaecology) akrediteerimise tulemusena kehtiv sertifikaat, mis tunnustab Ida-Tallinna Keskhaigla naistekliinikut Euroopa akrediteeritud sünnitusabi ja günekoloogia õppebaasina. Meie haigla kannab beebisõbraliku haigla tiitlit, mille pälvisime esmakordselt UNICEFilt 2008. aastal ja kordushindamisel 2019. aastal.

ebcog

2011. aastal tunnistati meie silmakliinik Euroopa Oftalmoloogia Nõukogu (The European Board of Ophthalmology) poolt rahvusvahelise akrediteeringuga silmakeskuseks. 2016. aastast kuulub ITK silmakliinik ka ERN-EYE (European Reference Network) haruldaste haiguste võrgustikku. 

EBO

ERN EYE

 

Ida-Tallinna Keskhaigla 2023 arvudes

Voodikohad

574
voodikohta
516
statsionaarset
58
päevastatsionaarset

Toimus meie haiglas

357 117
eriarsti külastust
162 309
õdede ja ämmaemandate külastust
13 715
statsionaarset operatsiooni
13 807
päevakirurgia operatsiooni
3 047
sünnitust

Ravitud haiged

25 997
statsionaarset patsienti
20 302
päevaravi patsienti