Vaegnägijatele
Registratuur:

Karjäär Ida-Tallinna Keskhaiglas

Atraktiivne tööandja 2020
Haiglast

Oleme pühendunud sellele, et meie patsiendid elaksid tervet ja õnnelikku elu. Modernse haiglana tugineme maailma uusimale tehnoloogiale ja praktikale. 

Põhiväärtused

Meie põhiväärtused on ausus, empaatia, meeskonnatöö ja avatus, mis tagavad turvatunde – ühe põhilise ootuse haiglale.

Kujundades tervishoiu tulevikku

ELULISELT
OLULINE TÖÖ

Atraktiivne tööandja 2023
Atraktiivne tööandja 2022

Kujundades tervishoiu tulevikku

Meid seob ühine soov tervishoidu paremaks muuta. Koos meiega töötad Sa patsientide parema tuleviku nimel - pakume nii tõhusat ravi kui ka meeldivat kogemust. Oleme suur organisatsioon, kus igaühel on täita oluline roll. Meie juures töötad Sa koos 2500 inimesega, kes on pühendunud erinevatele tööülesannetele nii meditsiinis kui selle tugivaldkondades. Tihe koostöö valdkondade vahel aitab meil kindlustada patsiendi heaolu. Tunneme enda töö väärtust iga päev. Soovime, et kvaliteetsed tervishoiuteenused oleksid elanikkonnale olemas ja võimalikult lähedal nii täna kui ka tulevikus.

Uuendus ja areng

Pakume Sulle keskkonda, kus õppimine, areng ja edenemine on loomulik osa igapäevasest tööst. Kui Sul on tahtmist, saad näha ja teha nii mõndagi. Lai erialade valik kindlustab, et meiega ei hakka kunagi igav. Sind toetab personali- ja arendusteenistus, kes korraldab seminare ja konverentse kõigile meie töötajatele – baaskoolitustest spetsialistiõppe ja rahvusvaheliste erialakonverentsideni. Oleme õppiv ja õpetav haigla, kus võid rakendada uusi oskusi ning ka Sinust võib saada valdkonna eestvedaja.

Meie tegemised 

2022 kokkuvõte meie tegemistest

Avatud uste päev 2023

Operatsiooniõe töö ITK-s

Vaata meie teisi tegemisi ka YouTube lehelt

 
 

Toetav õhkkond

Koostöö on kõige alus. Toetavas õhkkonnas tegutsemine on meie valdkonnas eriti oluline. Intensiivse töö tõttu on tähtis, et Sina ja kõik meie töötajad tunneksid end meie juures hästi ja õnnelikuna. Soe suhtlus, nõustamine ja üksteise abistamine on meie väärtused.

Kogemused, mis loevad

Oleme väärikas tööandja, kus põimuvad innovatsioon ja traditsioon. Pikaaegne kogemus muudab meid tõeliselt kindlaks ja usaldusväärseks. Läbi pidevate uuenduste jõuame parimate lahendusteni. Meis ühinevad kogemused ja teadmishimu. Oleme selle üle uhked.

Viimased uudised

kesklabori 100

ITK Kesklabor tähistab 100. sünnipäeva

Täna 100 aastat tagasi alustas tegevust Ida-Tallinna Keskhaigla kesklabor, kus täna analüüsitakse patsientide seisundi hindamiseks ja sümptomite põhjuste tuvastamiseks rohkem kui 2 miljonit laboriuuringut aastas.

Dr Gabor Szirko rattal koos pojaga

ITK liigub 2023: Rattasõit on ajavõit! Kas ainult?

Transpordiameti andmetel on Eestis 962 233 sõidukit. Umbes 50% Eesti autoomanikest kasutab oma sõidukit iga päev. Uurisime kolleegidelt, mis motiveerib neid eelistama autole hoopis jalgratast. Mõtteid vahetasid ortopeed dr Andres Šavel, silmaarst dr Delis Linntam, naistearst Dr Gabor Szirko, ämmemand Ellu Kullerkann, personaliteenistuse juht Helen Utsar ja kriisireguleerimise spetsialist Rivo Salong.

Bioanalüütikud Kristiina Reimann ja Kristi Laht

Bioanalüütikud: Tulge haigla südamesse meile kolleegiks!

Diagnostikakliinik on „haigla süda“, mis koosneb neljast keskusest: radioloogiakeskus, kesklabor, patoloogiakeskus ja nukleaarmeditsiinikeskus. Diagnostikat vajavad haiglas kõik kliinikud. Seoses Rahvusvahelise bioanalüütikute päevaga (15.aprill) räägivad oma tööst kahe keskuse bioanalüütilise tegevuse juhid - Kristiina Reimann kesklaborist ja Kristi Laht patoloogiakeskusest.

ITK uroloogiakeskuse juhataja dr Martin Kivi ja professor Peter Rehder Austriast

Rahvusvaheline koostöö tagab ITK patsientidele tipptasemel uroloogilise abi

​​​​​​​Ida-Tallinna Keskhaigla uroloogiakeskuse meeskonnaga liitus mainekas professor Peter Rehder Austriast (Medical University Innsbruck), kes on tegev ja tuntud eelkõige rekonstruktiivuroloogia ning lasteuroloogia valdkonnas. Tegemist on ainulaadse koostöö algusega Eesti uroloogias, mis võimaldab lähiaastatel regulaarselt teostada tipptasemel kuseteede rekonstruktiivseid operatsioone ITK uroloogiakeskuses.