Vaegnägijatele
Registratuur:

Teenistused

Klienditeeninduse teenistus

  • Lea Karik, klienditeenindusjuht, tel 620 7980lea.karik [at] itk.ee (lea[dot]karik[at]itk[dot]ee)

Haiglaapteek

  • Ülle Helena Meren, juhataja, tel 606 7505, ulle.meren [at] itk.ee

Infektsioonikontrolliteenistus

  • Aleksei Nelovkov, osakonna juhataja, tel 620 7418aleksei.nelovkov [at] itk.ee (aleksei[dot]nelovkov[at]itk[dot]ee)

Administratiivteenistus

Kantselei

  • Varje Pohlasalu, kantselei juhataja, tel 620 7007varje.pohlasalu [at] itk.ee (varje[dot]pohlasalu[at]itk[dot]ee)
  • Ere-Piret Põllusmaa, juhatuse assistent, tel 620 7000ere-piret.pollusmaa [at] itk.ee (ere-piret[dot]pollusmaa[at]itk[dot]ee)
  • Ravi üksuse kantselei 620 7959, info [at] itk.ee (info[at]itk[dot]ee)

Kommunikatsiooni- ja turundusosakond

  • Inge Suder, kommunikatsiooni- ja turundusjuht, tel 620 7415inge.suder [at] itk.ee (inge[dot]suder[at]itk[dot]ee)

Kvaliteediosakond

  • Agris Koppel, kvaliteedijuht, tel 511 8017, agris.koppel [at] itk.ee

Ohutus- ja toimepidevusosakond

  • Marek Leinemann, osakonna juhataja, marek.leinemann [at] itk.ee 

Ravianalüüsiosakond

  • Kaie Mõtte, osakonna juhataja, tel 5886 4538kaie.motte [at] itk.ee (kaie[dot]motte[at]itk[dot]ee)

Õigus- ja hankeosakond

  • Andres Õige, õigus-ja hankeosakonna juhataja, tel 503 7283, andres.oige [at] itk.ee
  • Diana Ošur, hankejuht, tel 5665 2898, diana.osur [at] itk.ee (diana[dot]osur[at]itk[dot]ee)
  • Ulvi Malmet, riigihangete spetsialist, tel 620 7432ulvi.malmet [at] itk.ee (ulvi[dot]malmet[at]itk[dot]ee )
  • Marika Žmenja, jurist, tel 620 7012marika.zmenja [at] itk.ee (marika[dot]zmenja[at]itk[dot]ee)

Finantsteenistus

  • Kersti Reinsalu, finantsjuht, tel 620 7928, kersti.reinsalu [at] itk.ee (kersti[dot]reinsalu[at]itk[dot]ee)

Juhtimisarvestusosakond

  • Dagny Limbrick, finantsanalüütik, tel 620 7452, dagny.limbrick [at] itk.ee (dagny[dot]limbrick[at]itk[dot]ee)

Raamatupidamisosakond

  • Piret Kukrus, pearaamatupidaja, tel 620 7440, piret.kukrus [at] itk.ee
  • Margot Väät, pearaamatupidaja asetäitja, tel 620 7446, margot.vaat [at] itk.ee

Haldusteenistus

  • Lea Endrikson, teenistuse juhataja, tel 5885 6669lea.endrikson [at] itk.ee (lea[dot]endrikson[at]itk[dot]ee)

Majandusosakond

  • Andrus Utsar, majahaldur (Ravi, Tõnismäe üksus), tel 620 7021andrus.utsar [at] itk.ee
  • Marju Kannistu, majahaldur (Magdaleena, Järve üksus), tel 606 7506, marju.kannistu [at] itk.ee

Ehitus- ja tehnosüsteemide osakond

  • Janno Kivistik, osakonna juhataja, tel 620 7422, janno.kivistik [at] itk.ee
  • Valvo Vooremaa, ehitusjuht, tel 620 7046valvo.vooremaa [at] itk.ee (valvo[dot]vooremaa[at]itk[dot]ee)

Keskladu

  • Eda Peterson, kesklaojuhataja, tel 620 7449eda.peterson [at] itk.ee (eda[dot]peterson[at]itk[dot]ee )
  • Liis Rohlin, meditsiinitarvikute hankija, tel 620 7950liis.rohlin [at] itk.ee (liis[dot]rohlin[at]itk[dot]ee )
  • Irene Kurtna, meditsiinitarvikute hankija, tel 620 7454irene.kurtna [at] itk.ee (irene[dot]kurtna[at]itk[dot]ee) 
  • Keskladu Ravi tn, kaupade vastuvõtt, tel 620 7028 
  • Keskladu Pärnu mnt, kaupade vastuvõtt Magdaleenas, tel 5635 3354 

Pesukäitlemisosakond

  • Olga Bocharnikova, pesukäitlemisjuht,  tel. 5696 9384, olga.bocharnikova [at] itk.ee (olga[dot]bocharnikova[at]itk[dot]ee)

Puhastusteenindusosakond

  • Tiina Laarmaa, puhatusteenindusjuht, tel 5335 8615, tiina.laarmaa [at] itk.ee (tiina[dot]laarmaa[at]itk[dot]ee)

Toitlustusosakond

  • Katrin Sinivee, toitlustusjuht, tel 5194 7286, katrin.sinivee [at] itk.ee (katrin[dot]sinivee[at]itk[dot]ee)

Transpordi- ja operatiivkorralduse osakond

Lauri Abel, transpordi- ja operatiivkorralduse osakonna juhataja, tel 5345 4183, lauri.abel [at] itk.ee


Info- ja meditsiinitehnoloogia teenistus

IT osakond

  • Raul Veeber, osakonna juhataja, tel 620 7407raul.veeber [at] itk.ee (raul[dot]veeber[at]itk[dot]ee)

Infosüsteemide arendusosakond

Meditsiinitehnika osakond

  • Uku Kaljund, osakonna juhataja, tel 5860 6548uku.kaljund [at] itk.ee (uku[dot]kaljund[at]itk[dot]ee)

Personaliteenistus  

  • Helen Utsar, personaliteenistuse juhataja, tel 606 7769helen.utsar [at] itk.ee (helen[dot]utsar[at]itk[dot]ee)

Personaliosakond

Koolitusosakond

  • Katrin Tiivel, osakonna juhataja, katrin.tiivel [at] itk.ee
  • Anne Räsu, arendusspetsialist, tel 606 7806anne.rasu [at] itk.ee (anne[dot]rasu[at]itk[dot]ee)
  • Joel Lumpre, arenduspetsialist, joel.lumpre [at] itk.ee
  • Birgit Mühlbach, koolitusspetsialist, tel 606 7733birgit.muhlbach [at] itk.ee (birgit[dot]muhlbach[at]itk[dot]ee)

Teadusosakond


Siseaudiitor

  • Reet Kontkar, siseaudiitor, tel 606 7761reet.kontkar [at] itk.ee (reet[dot]kontkar[at]itk[dot]ee)

Andmekaitsejuht

  • Deivid Uibo, andmekaitsejuht, tel 5421 0162, deivid.uibo [at] itk.ee