Vaegnägijatele
Registratuur:

Teie tagasiside on meile oluline!

Lugupeetud patsient, patsiendi lähedane, meie haigla külaline!


Soovime Teile pakkuda kvaliteetset tervishoiuteenust koos hea teenindusega. Selleks, et oma tööd veelgi paremini teha on Teie tagasiside meile äärmiselt oluline. Oodatud on nii positiivne tagasiside kui ka tähelepanekud praeguse töö kohta. 


Lisaks juuresolevale kontaktivormile on tänukirju, kaebuseid ja ettepanekuid võimalik esitada:  

 

  • posti teel aadressile Ravi tn 18, 10138 Tallinn; 
  • elektronposti teel e-posti aadressile info [at] itk.ee;
  • postitades vormi üksustes (osakondades, registratuurides) asuvatesse „Teie tagasiside on meile oluline“ kirjaga postkastidesse. Paberil tagasisidevormid leiate postkastide kõrvalt.  

 

Kui Te soovite oma tagasisidele kirjalikku vastust, siis palume see tagasisides ära märkida. Vastame Teile esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 kalendripäeva jooksul. 

 

NB! isikuandmete või muu konfidentsiaalse teabe turvaliseks edastamiseks palume kasutada e-posti ning saata andmed krüpteeritud dokumendina, kasutades selleks DigiDoc tarkvaras sertifikaati „Ida-Tallinna Keskhaigla: Dok_kinnitus 1“ või „Ida-Tallinna Keskhaigla: Dok_kinnitus 2“.

 

 


 

Kui Te ei jäänud rahule Teie kaebusele saadetud vastusega, on Teil või Teie esindajal õigus pöörduda kaebusega tervishoiuteenuse osutamise suhtes vastavalt Sotsiaalministri määrusele 5.12.2004 nr. 128 Tervishoiuteenuste kvaliteedi tagamise nõuded § 6 lg 4:

 

Sotsiaalministeeriumi tervishoiuteenuse kvaliteedi ekspertkomisjon

Suur-Ameerika 1, 10122 Tallinn 

info [at] sm.ee

Tervisekassa

Lastekodu 48, 10113 Tallinn
info [at] tervisekassa.ee

Terviseamet

Paldiski mnt. 81, 10617 Tallinn
info [at] terviseamet.ee

Kontaktivorm

Jah
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

NB! Kui Teie tagasiside on esitatud teise isiku nimel ning eeldab tema terviseandmetega tutvumist ja/või nende väljastamist, palume tagasisidega koos esitada teise isiku volikiri või tema kirjalik nõusolek. Dokumentide esitamiseks võtke meiega ühendust e-posti aadressil kvaliteet [at] itk.ee (kvaliteet[at]itk[dot]ee).


Isikuandmete (sh sünnikellaaja) väljastamiseks ja ravidokumentide väljavõtete saamiseks täitke teabenõude vorm.